• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Catch rate byl v pohode, jeste ze tak pac appka blbbla jak silena (ale nespadla.. uff). A nemel jsem updatovany realtime modely (v seznamu pokemonu to bylo v pohode), takze sem si az do konce myslel ze sem nepotkal zadnyho shiny, nasledne sem zjistil ze jich mam pet.
    Jo a nevi nekdo nakolik je uzitecnej ten exkluzivni move? Stihl sem evolvovat jen dva kousky s nim, treti sem o par vterin nestihl (kvuli ruznym lagum a pauzam a loadingum).
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: jj, souhlas.. tlacitko se chovalo divne.. ale zase mi prislo, ze larvitar mel hodne dobry catch rate.. chytil se mi na tlacitko i shiny larvitar 814 :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: jo, na zacatek byl triminutovej lag, behem ktereho neslo ani nikam dat lure. Cely tri hodiny plusko netocilo stopy - a zacalo je tocit okamzite pote, co event skoncil, takze mam podezreni, ze jak davaji vsechny jinej quest tak se to zmenilo na nejakej "neviditelnej" objekt... A jak to celou dobu divne lagovalo, tak jsem nevidel kurzor pluska cely tri hodiny, takze jsem chytal uplne naslepo.
    Ale jinak jsem docela spokojenej, deset shiny, a z toho ctyri meli 15 utok tak jsem je evolvnul... :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Tak se mi zda ze niantikum zas nak nestihaj servery. Nostalgie smerem k zacatkum, je to skoro tak zly. Spis tak na pul cesty. Ale zly.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: k tomu
    Safari Zone at Dortmund - June 30 to July 1
    In Dortmund Germany:

    Unown and Corsola at Westfalenpark
    "Exciting" Raid battles throughout the city
    Worldwide:

    Increased appearances Roselia
    Shiny Roselia (sprouting purple flowers!)
    Pokemon GO Fest at Chicago - July 14 - 15
    In Chicago:

    Ticket-holders will see spawns (like Trapinch, Feebas, etc) and special PokeStops in Lincoln Park
    Worldwide:

    Trapinch, Feebas, and other GO Fest spawns will appear more frequently
    Plusle and Minun will spawn more frequently
    Catching them will yield bonus Stardust
    Shiny forms will be released!
    Alolan Diglett and Alolan Geodude will appear globally for the first time
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KABIS
    KABIS --- ---
    WABICEK to mi zatim nejak extra nezabralo, ale co rika COBRA_ me nejak nenapadlo, dik :D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KABIS: pockat az prestanou s akcema co kurvej standardni vyskyt? :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    KABIS: v noci? :-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ehm, mate nejaky tipy na lov ghost pokemonu v Pze? Mam pocit, ze se me bojej )) (vseobecny guidelines jsem cetla, ale stejne nic moc)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PRUSATKO: to dela ta jednorazova nabidka DNA, co dostanes po postupu na level, nebo po postupu do nove PvP areny. Zatim mi to pri ni nespadlo jen jednou, psal jsem na reddit, a ostatnim to nedela, tak nevim...
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: jeste bych dodal, ze oproti PoGO nejsou dinosauri vazani na prostredi (nebo jsem si nevsiml) a pri postupu na vyssi lvl hra padne, jsem lvl 5 a spadla pokazde. Jinak fajn :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: mam tam level 6, a docela me to bavi, bo na rozdil od PoGO je tam to PvP (byt proti AI) docela challenge a zabava, a ma smysl mit ruzne takticky vybavene dinosaury. Cely system hry mi prijde docela promysleny. Sice hrozne tlacej na pilu s placenim, coz nemam v planu (a ty ceny jsou jako fakt absurdni), ale nakonec to neni takovej problem, protoze bojujes priblizne s vyrovnanejma souperema kolem sebe, takze nevadi, ze nemas zadny epic. Velky plus je, ze se to da hrat bez omezeni rychlosti, takze idealni do tramvaje/busu, kde v jinych AR hrach neudelas nic, coz je presne moje casove okno, kam jsem tuhle hru vmacknul. Ale uprimne jsem tam zatim neudelal jedinej krok navic kvuli nicemu...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Zkoušel někdo z vás delší dobu Jurrasic World Alive? Zajímalo by mě srovnání s PoGo
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: mam ho s questu
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: No ta muze byt odjinud. U nas celkem 40 lidi ve skupine a ani jeden, proto se ptam, jestli nekdo realne chytil.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TAHRQA: OK, klidně mi ji můžeš kdyžtak poslat ;)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TROFOZOIT: Taková blue waffle. Asi jsem rád, že ji nemám.
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Už jsem viděla skrín a potkala modráka v gymu. :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Prý ano, ale z oranžové škeble jen nudně modrá evoluce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam