• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ten bonus za raidování s přátely vypadá dobře (až čtyři míče navíc).
    XSI
    XSI --- ---
    Peklo zamrzlo.

    We're excited to announce that friends, gifting, and trading are coming soon to Pokémon GO! Learn more: https://pokemongolive.com/post/friendsandtrading/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Ma nekdo nejakou ucelenou predstavu, jak bude fungovat trading/gifting, co ted oznamili? Na prvni pohled sem z toho zmatenej jak lesni fcela, a nechce se mi to studovat :-)
    DXTR
    DXTR --- ---
    Vcera great success, hned prvni Larvitar shiny. Totalni bilance 6x shiny, z toho jeden wonder. A to jsme asi hodinu sedeli u piva misto chytani :) Jinak meli jsme rano peknou shiny skupinku v gymu, nez tam nejaky pako dosadil modreho Gyaradose :D

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak včera za 40 minut 38 larvitarů, ani jeden shiny :( Měl jsem vyrazit na lov dřív.
    UBU
    UBU --- ---
    JEREMIUS: stone
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Dáváte si u těch včerejších tyráká i charget útok na stone edge? Nebo je lepší mu dát crunch?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: smack down je lepsi v podstate pro kazde pouziti nez bite, krome pripadu, kdy je neco slaby na dark. Navic je to ted absolutne nejlepsi rock utocnik (lepsi nez Golem). Takze se urcite vyplati par maxnout - premyslim i, ze mozna si ty ostatni, co uz mam ted, pretocim na dark/dark vsechny.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A co je naopak moje chyba - narozdil od posledniho community day kteryho sem se takhle aktivneji ucastnil, coz byl ten s Dratinim, sem zapomnel sazet vejce a star pieces, takze expu a hlavne stardustu mam z ty akce daleko min nez sem moh mit :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Catch rate byl v pohode, jeste ze tak pac appka blbbla jak silena (ale nespadla.. uff). A nemel jsem updatovany realtime modely (v seznamu pokemonu to bylo v pohode), takze sem si az do konce myslel ze sem nepotkal zadnyho shiny, nasledne sem zjistil ze jich mam pet.
    Jo a nevi nekdo nakolik je uzitecnej ten exkluzivni move? Stihl sem evolvovat jen dva kousky s nim, treti sem o par vterin nestihl (kvuli ruznym lagum a pauzam a loadingum).
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: jj, souhlas.. tlacitko se chovalo divne.. ale zase mi prislo, ze larvitar mel hodne dobry catch rate.. chytil se mi na tlacitko i shiny larvitar 814 :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: jo, na zacatek byl triminutovej lag, behem ktereho neslo ani nikam dat lure. Cely tri hodiny plusko netocilo stopy - a zacalo je tocit okamzite pote, co event skoncil, takze mam podezreni, ze jak davaji vsechny jinej quest tak se to zmenilo na nejakej "neviditelnej" objekt... A jak to celou dobu divne lagovalo, tak jsem nevidel kurzor pluska cely tri hodiny, takze jsem chytal uplne naslepo.
    Ale jinak jsem docela spokojenej, deset shiny, a z toho ctyri meli 15 utok tak jsem je evolvnul... :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Tak se mi zda ze niantikum zas nak nestihaj servery. Nostalgie smerem k zacatkum, je to skoro tak zly. Spis tak na pul cesty. Ale zly.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: k tomu
    Safari Zone at Dortmund - June 30 to July 1
    In Dortmund Germany:

    Unown and Corsola at Westfalenpark
    "Exciting" Raid battles throughout the city
    Worldwide:

    Increased appearances Roselia
    Shiny Roselia (sprouting purple flowers!)
    Pokemon GO Fest at Chicago - July 14 - 15
    In Chicago:

    Ticket-holders will see spawns (like Trapinch, Feebas, etc) and special PokeStops in Lincoln Park
    Worldwide:

    Trapinch, Feebas, and other GO Fest spawns will appear more frequently
    Plusle and Minun will spawn more frequently
    Catching them will yield bonus Stardust
    Shiny forms will be released!
    Alolan Diglett and Alolan Geodude will appear globally for the first time
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KABIS
    KABIS --- ---
    WABICEK to mi zatim nejak extra nezabralo, ale co rika COBRA_ me nejak nenapadlo, dik :D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KABIS: pockat az prestanou s akcema co kurvej standardni vyskyt? :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    KABIS: v noci? :-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ehm, mate nejaky tipy na lov ghost pokemonu v Pze? Mam pocit, ze se me bojej )) (vseobecny guidelines jsem cetla, ale stejne nic moc)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam