• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Par lidem jsem poslal zadosti, tak prosim pridat, at mohu rozdat, co jsem nasbiral :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdyz sem vsichni postuji idcka - nemel ten trading fungovat jen na 100 metru?
    AETHER
    AETHER --- ---
    7661 3898 9318
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    moje ID :)
    3271 3979 8823
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Limit snižen na level 30+.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    2968 0132 5105
    RESTA
    RESTA --- ---
    5760 1156 7701 pridávam sa ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Uz snizujou level, ted je to od 35.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    8188 8403 6283 i já si trochu zaspamuju ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KAPITAN_JACK: jo, vymenili
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    KAPITAN_JACK: Jo jo, psali to na twitteru
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Oni se vyměnili Solrock a Lunatone? Teď jsem v Praze chytil dva Solrocky. Že by letní slunovrat?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND, TAHRQA: haha, takze voni to fakt takhle natextovali s vedomim, ze to hned vzapeti bude jinak. Klasickej Niantic :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    COBRA_: Ne, bude to i pro ostatní. V tom co psali na webu se zmiňuje lvl 10, ve screenshotech navíc obchoduje někdo s lvl 24. No a hlavně: https://twitter.com/NianticHelp/status/1009875547776696320
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: kdyz pousteli raidy, tak taky zacali se 40 a postupne jeli dolu s levelem

    Jinak darky padaji dost, jsem vylezl ven, mam tu 3 stopy a 2 gym, tam a zpatky, a celkem 7 darku. Takze nejspis bude mozne kazdy den poslat vsem pratelum... :-) To bude dobrej spam itemu.

    BTW taky mi venku spawnul Solrock, muj prvni, tak nevim jestli nejaka zmena? Kazdopadne odmena ze jsem nebyl linej jit ven! :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: 4211 6144 2360
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Takze bych spis ocekaval ze je to dalsi ultimatni ochrana proti notorickym exploiterum :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: tak to je jedna moznost. Je otazka, jestli by se pak textovali s hlaskou "please come back when you hit level 40 to access the social feature", a nenechali me proste jen ten den ve stavu predchazejicimu tomu spusteni :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: tipnul bych, ze to udelali aby omezili napor na servery, a zejtra pustej dalsi levely
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Odstartuju teda spam... :-) To pak budu davat na nastenku.
    6726 0123 7120
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam