• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    NECROMAN: Bohužel si člověk nemůže toho velkého kapra předávat pořád tam a zpátky, vypadá to, že daný pokemon může být zobchodován jen jednou.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: super.. to si konecne od brachy doplnim Chimeco :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ceny za transakce, neni to tak strasne
    Shinies: 20,000 if you both already have those shinies, 1,000,000 if one/both of you don't
    Legendaries: 20,000 if you both have it, 1,000,000 if one/both of you don't
    Regionals: 100 if you both have it, 20,000 if one/both of you don't
    Non-Shiny, Non-Legendaries: 100 if you both have it, 20,000 if you don't
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajimave zjisteni
    Trading XL Magikarps (>13.13kg) count towards the Fisherman Medal
    Trading tiny Rattata (<0.25m) count towards the Youngster Medal
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo taky cekam, ale jsem dvakrat prosvihnul to okno, nez plusko nabralo samo dalsi vejce :-) bude treba prijmout nejaka drsna opatreni
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: no znalí věci asi čekají, až se jim vylíhne nějaké vejce a pak teprv budou otevírat
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ještě jsem si říkal, jak na medaili Pilot (Earn xxx km across the distance of all Pokemon trades), si budu muset vždycky z dovolené přivézt co nejvíce pokemonů na výměnu nebo v Praze zastavovat cizince hrající pokemony ;)
    XSI
    XSI --- ---
    Má cenu se kamarádit, i když nejsem z Prahy?
    Mám i Corsoly na trade, ale to teda asi na dálku nejde, ale furt si můžem posílat dárky, right?

    1046 7812 6344
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: njn, ted uz se bohuzel tezko pozna, kdo si privezl dvacet corsol z dovolene, a kdo si pro ne zaletel... Jsem hlavne zvedavej, jestli kdyz ted je trading, tak bude Niantic pokracovat v nejakejch eventech, kde se regionalky objevi i jinde, nebo uz necha jejich sireni jen na spooferech.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo ja to cetl, uz ted vetsina z darku, co jsem poslal, je dneska neotevrena, pocitam za dva tri dny bude problem v seznamu najit nekoho, komu jde poslat vubec... :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Pozor na limit 20 otevřených dárků za den. A člověku, který si neotevřel dárek, se už ani následující dny nedá poslat další dárek. Takže pokud si chce člověk pěstovat přátelství pomocí dárků, tak se každá dvojice musí v dárcích obden střídat v posílání. A vůbec, nastudujte si to sami ;)

    Limit on gifts received : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8svn98/limit_on_gifts_received/
    [Megathread] Friends and Trading + Regice Release Day Changes : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/8swovm/megathread_friends_and_trading_regice_release_day/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: sakra, ja si rikal ze nejak prestaly pada... no nic budu prubezne rozesilat
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ale že se nám obchod s regionálkama od letců hezky rozjíždí, docela by mě zajímaly ceny (ne že bych chtěl koupit, takhle v pokemonech klesnout nechci ;) , viz Discord/POGO RAID Praha/trading.

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj kód: 1766 3379 0133
    Jsem k zastižení každý den v Praze na Andělu.
    Nabízím na special trade: Kangaskhan, Farfetch'd, Pichu s čepící, Shiny Dratiny a některé legendárky
    Sháním na special trade: Taurose, Heracrosse, Corsolu a Gen3 regionálky
    Sháním na běžnou výměnu: Lotady, Wingully a Beldumy - za dárky :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Tak nám maximální počet dárků v batohu zmenšili na 5, žádné velké zásoby si teď už člověk neudělá (na druhou stranu, asi je to tak dobře, když se dárky nedají vyhazovat).
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ten Solrock.. ten se objevuje jenom kdyz je sunny pocasi?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SERGEI: ja nevim, jeste jsem to nezkousel s nikym, jen tak hadam. Nabizi vam to legendy, ktere mate oba, coz by melo byt za 20k? Druha moznost je, ze to na takhle nizke urovni pratelstvi totiz vubec nejde - ono to tam pise, ze "all pokomen except mythical", u toho prvniho stupne good friends. Sice mythical a legendary je neco jineho, ale to dost mozna ten, co to programoval, nevi... :-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: to nemame..takže ono to nabízí jen Pokémony na který víš že máš a můžeš trejdovat? Sem spíš myslel že hodíš legendu..napíše mega a bude máš nebo ne...pokud je to takhle tak tím je to vysvětleny
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SERGEI: a mate mega dustu oba?
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: dneska jsem zkoušel přítelkyni tradnout legendu kterou ještě nemá a v tradu se mi vůbec neobjevila..to stejný u ní...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam