• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Psali, že pokud si někoho smažeš a znova přidáš jako přítele, tak o progress nepřijdeš :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: to se urcite nebudou. Ale neaktivniho pritele si muzes smazat proste.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Budou se jednou dosažené stupně přátelství při neaktivitě snižovat, nebo budou, jako u tělocvičen, jen přírůstkové?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak ne, Ditto bohuzel nefunguje, ale na vsechno ostatni ano :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika k friendum
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v 10 vterinach o tisic procent lepsi navrh toho GUI
    schvalne, jak dlouho to bude vylepsovat Niantic...

    [Video] Friends Idea : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8tnj86/video_friends_idea/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw, statistika z redditu, na vzorku asi 1600 vajec
    Alolan Pokemon Hatch Rate
    Meowth 56.5%
    Sandshrew 24.5%
    Grimer 15.2%
    Vulpix 3.8%
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: EVILMIND: Neradujte se předčasně. Notifikace jsem povypínala jak to jen šlo, vyskakují stejně. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak zrovna tohle se da v nastaveni vypnout - teda, nezkousel jsem jak to funguje, protoze to videt chci, zatim :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Jak píšeš, ta chvála byla trochu předčasná, protože když teď tu hru pustíš a půl hodiny ti tam skáče, kdo si vybral tvůj dárek a od koho si ho dostal je dost k naštvání...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: pro zvednutí levelu je třeba daný den buď dostat a otevřít dárek, nebo poslat dárek s tím, že adresát jej otevře, nebo tradovat nebo spolu raidovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ne, pratelstvi se posiluje tim, ze denne probehne mezi vami akce - a je jedno, jestli to je darek, spolecny boj nebo trade. U darku musi probehnout i prijeti, nestaci je jen poslat.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to s těmi dárky? Aby se posilovalo přátelství, musí si posílat dárky vzájemně? A můžu každý den posílat znovu dárek někomu, kdo mi žádný nedal? Tj. já posílám, on přijímá, ale nic nedává?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Vida vida! Tak to bude časem zajímavější. :-))
    (Předsevzetí "nebudu posílat všem" se nějak nedaří....)

    Je teda otravný, že dárky nejdou vyhodit. Když už jsem na nějakém zajímavém místě, raději bych nabrala nové (když ty staré už nemám komu poslat), abych měla aspoň exotičtější pohlednice :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    OK, jestli je tu nějaký Brňák (optimálně Bohunice plus okolí, ale nemusí být) tak bych zafriendovala, nejen pro dárky, ale taky trade a raidy ;)
    Bluerie 3036 4872 8171
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw i odeslane darky maji udajne limit - ze stopu jich padne jen 100 za den
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: to udelali v nove verzi ted, ze obrance gymu presunuli do tech novych notifikaci News, to jsem tady chvalil, bylo to hezky prehledny. Ale v te chvili jsem netusil, ze za dva dny pustej friend system, a ten tam bude taky... :(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak teď už to chápu, že jsem si toho nevšiml. A to je teď úplně nově, že se ten navrátilec neobjevuje v journalu? Mám pocit, že ty co se mi vrátili v pátek, v něm ještě byli.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Bohuzel notifikace friendu jsou rozjebany, a diky tomu se info o vracejicich se pokemonech taky ztraci... to teda meli nechat radsi v tom journalu jak to bylo - i kdyby to fungovalo, tak ve friendech to bude vzdycky ztracene ve spamu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: ty notifikace jsou vubec ted rozbity. Po pridani noveho frienda mi treba za minutu prijde, ze mi xy poslal zadost o pratelstvi, pritom uz je davno pridany, apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam