• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    KABIS
    KABIS --- ---
    Se mi uplne nelibi ze za to je pomerne dost expu, ale to asi budu jedina, co? ))
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    By to chtělo udělat přehlednější friend's list, kde by bylo jasně a přehledně zobrazeno komu člověk poslal gift atd. Tuším, že k tomu časem dojde, páč to sere snad každého.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Na jednu stranu to bylo otravny, na druhou jsem díky tomu taky narval už stovky ananasů do gymů. :-)
    A menežovat, komu jsem už (ne)poslal dárek je neskutečná otrava. Už první den mě to začalo vytáčet
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: skoda, se mi hodilo ovoce na zlateni gymu, ted uz to fakt bude jen otrava porad dokola projizdet komu jsem poslal a komu ne
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: konečně nemusím po dvou dárcích mazat 20 pinapů :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam nerfli odmeny darku, to byla rychlost teda :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no, presli, ze kdyz ho RYCHLE pridas zpatky, tak o nej neprijdes... :-) Bych se asi trochu bal takovou featuru od Nianticu testovat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Psali, že pokud si někoho smažeš a znova přidáš jako přítele, tak o progress nepřijdeš :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: to se urcite nebudou. Ale neaktivniho pritele si muzes smazat proste.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Budou se jednou dosažené stupně přátelství při neaktivitě snižovat, nebo budou, jako u tělocvičen, jen přírůstkové?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak ne, Ditto bohuzel nefunguje, ale na vsechno ostatni ano :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika k friendum
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v 10 vterinach o tisic procent lepsi navrh toho GUI
    schvalne, jak dlouho to bude vylepsovat Niantic...

    [Video] Friends Idea : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8tnj86/video_friends_idea/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw, statistika z redditu, na vzorku asi 1600 vajec
    Alolan Pokemon Hatch Rate
    Meowth 56.5%
    Sandshrew 24.5%
    Grimer 15.2%
    Vulpix 3.8%
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: EVILMIND: Neradujte se předčasně. Notifikace jsem povypínala jak to jen šlo, vyskakují stejně. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak zrovna tohle se da v nastaveni vypnout - teda, nezkousel jsem jak to funguje, protoze to videt chci, zatim :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Jak píšeš, ta chvála byla trochu předčasná, protože když teď tu hru pustíš a půl hodiny ti tam skáče, kdo si vybral tvůj dárek a od koho si ho dostal je dost k naštvání...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: pro zvednutí levelu je třeba daný den buď dostat a otevřít dárek, nebo poslat dárek s tím, že adresát jej otevře, nebo tradovat nebo spolu raidovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ne, pratelstvi se posiluje tim, ze denne probehne mezi vami akce - a je jedno, jestli to je darek, spolecny boj nebo trade. U darku musi probehnout i prijeti, nestaci je jen poslat.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to s těmi dárky? Aby se posilovalo přátelství, musí si posílat dárky vzájemně? A můžu každý den posílat znovu dárek někomu, kdo mi žádný nedal? Tj. já posílám, on přijímá, ale nic nedává?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam