• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAHRQA: tak jen doufám, že to neprošvihnu, pokud to bude na nějaký krátkou hodinu v pracovní dobu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    :)

    new gofest quests - Celebi as special research rewards : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8v5k5j/new_gofest_quests_celebi_as_special_research/
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Má bejt nějaká celoevropská akce jako odškodnění za Dortmund. Sem zvědavej s čím vyrukujou...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    stejne to nakonec bude zase vina Nianticu, jako pri uplne kazdym eventu, podle toho co lidi tam popisujou priznaky - resp. kdyz internet jede a hra ne, tak se to na operatory hazi tezko

    https://twitter.com/NianticHelp/status/1013010034354212864
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak doufám, že mi kámoška tu corsolu stejně nakonec přiveze.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam, v Dortmundu to dopadlo presne jak se dalo cekat - zhrouceni siti vsech operatoru, i pres ty pridavny BTS, co tam montovali... :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Hlavně mi to přijde jako úplný plejtvání energií. Neznám nikoho, kdo by to AR používal. Já to poustil 2x + nuceně na Mew(A to jsem ještě zakryl foťák, protože na černym se do něj dobře trefovalo).
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SARGO: už mám splněno..konečně...podařilo se mi vytočit pár tech úkolů cestou v tramvaji
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: SERGEI: V noci se objevují příliš pozdě, ale zato jsou ráno. Spíš než povocovat doporučuju si přivstat. Nijak drasticky, kolem sedmé je ještě chytám jak plevel běžně.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: no, nic moc :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi technologicka dema k tomu jsou tady - https://nianticlabs.com/blog/nianticrealworldplatform/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je jako fakt pekny
    ale radsi bych ty opraveny bugy :)

    Codename: Niantic Occlusion - Real World AR Occlusion featuring Pikachu and Eevee
    https://www.youtube.com/watch?v=7ZrmPTPgY3I
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne jsem vcera otestoval, ze ten rank proste fakt dostava jen ten, co bere jako prvni (nejen darek, ale i kdo prvni nabidne trade a hadam neco bude i v raidu, asi kdo da prvni ranu :-) ). Tj. nejefektivnejsi pristup, dokud to neopravej, je proste bud porad byt ten prvni, nebo, kdyz vim s jistotou, ze dlouhodobe nejsem, bejt prvni jednou v okamziku, kdy uz vim, ze ten druhy ma rank. Protoze pri kazdem prostridani dochazi ke ztrate jednoho dne, takze stridat se nahodne je uplne nejhorsi.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    ty gifty by mohly jit vyhodit...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    MISOHU: díky..no..to mě taky moc ne :D ale jak radil evilmind ghastly jsou v úkolu make three great throws..takze asi jednodušší točit stopy a hledat ten ukol
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    SERGEI: na silphroad je vyznačen shuppet u chodovské tvrze, taky je potřebuju ale táhnout se mi tam moc nechce
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: pokud vim, tak se porad jeste nepodarilo cracknout novou API enkrypci z brezna. Priznam to uz nejak moc nesleduju, ale tipnul bych si, ze zatimco v predchozich pripadech to byla docela rozsahla kolaborace, ted uz na to vsichni hodili bobek, proc se drit aby z toho pak mel prachy Bossland, ze jo... a tem samotnym se nejak nedari.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SIR_MINER: vzdycky je dost lidi, pred chvili na Ujezde, v pracovni dobe, v hustem desti - tak odhadem 30-40 lidi. Sum kolem toho moc neni protoze vsichni tak nejak prijdou, pokud mozno ve vlastnim zajmu vcas... :)

    SERGEI: krome hrani v noci pak jsou v questech ghastly jako odmeny, nevim z hlavy za co ale je to neco snadneho, i tim to muzes nasbirat :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jak je to teď s online mapama? funguje něco?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Dneska du na ex raid do Riegracu na Biergarten od jedny, ale ze by se mi tam teda v tom chcanci nak chtelo, to se mi jako moc nechce :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam