• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TAHRQA: Jinak nejde ten culik prokliknout a to samé tady...

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Včera mě někdo vyhodil z gymu, což by mě samo o sobě ani moc naštvalo, ale blissey tam nějak uvizla. V seznamu gymů i v seznamu pokemonu ji stále vidím jako bránící a při tom sem za to prachy už dostal. Nevíte co s tím?

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SARGO: Nlo jo přesně takhle jsem vyměnil včera tropiuse. Nebylo to na křestu? :-D
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: ti jednoho venuju az se potkame u raidu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak mezi fanoušky byl i John Hanke tam, CEO Niantic, jste si mohli stěžovat přímo u zdroje... Zjevně těžil z toho, že málo lidí ví, jak vypadá.

    Corsola super, ale jsem na vsi kde není jedinej Pokémon, tak jako fakt nevím co udělám...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: chudáci dortmunďáci, co si přivezli padesát Corsol na trade a teď budou mít smůlu :D
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    5022 9014 4373

    ostrava
    SARGO
    SARGO --- ---
    Che che, tak myslím, že právě nakrkli i ty dortmunďáky, co dosud byli smířliví... :-D
    Ještě že jsem už stačila vytrejdovat tropiuse, to bych byla hodně zasmušilá.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jo taky jsem čuměl, jako nechci bejt svině ale jsem rád že ten Dusseldorf nevyšel :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALFACAD: potvrzuju, právě jsem chytil v Praze z gauče Corsolu!
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    venku je corsola
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    SARGO: operátora netuším, uvidíme, co bude říkat, až se sejdeme u raidu
    Bylas asi na lepší straně, nebo ona je moc skeptická :D ale kdybych jela tak dlouho a byla odstřižená od appky, taky bych brečela na všechny strany
    SARGO
    SARGO --- ---
    TRAMEK: Jen co se paní Z podaří hodit excelent, dám vědět :-D :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    od kolika má být v sobotu ten pták?
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Jen tak mezi řečí se zeptám. Jsou i nadále questy na absola nebo už mezi ukolama nefiguruje?
    SARGO
    SARGO --- ---
    CIVETTA: Jen tak pro zajímavost, co mají za operátora? Přišlo mi, že nejhůř byl na tom Vodafon. Že jim to naskočilo takhle strašně pozdě a daleko je vážně divné, to vyhrávají smolaře roku - i ti nejpomalejší se dokázali připojit ve městě alespoň po třetí :-/ Ne že bych se chtěla Nianticu zastávat, na to to příliš zvrzali... ale aspoň že reagovali na problémy, to rozšíření do města to koneckonců trochu zachránilo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    CIVETTA: První vlna, včetně mé maličkosti, padla zhruba pět minut po deváté - ještě jsem si stihla prohlédout všechny ty stíny :-D Fronta nebyla tak zlá, v šest tam bylo pět lidí, začalo se to hromadit až po sedmé... jsem měla kliku, že jsem se tam zakecala a už zůstala u brány - uvnitř jsem byla od začátku - ne že by mi to pomohlo :-)) Asi jsme stáli u správného vstupu, toi toiky byly pěkně po ruce a šlo to pak i rychle dovnitř :-D
    Náhodou až na sítě organizace solidní... to se pozná podle toho, že i odpoledne byly záchodky čisté a obdařené patřičnými roličkami :-D A lidi se chovali dobře, nešlapali si po hlavě, ostatně i ty sanitky projely dost dobře. Ostatně v určitých částech parku se přihlásil skoro každý, nejhorší to bylo kolem stánků, tam to padalo i večer.
    Hele, není tohle rozdíl mezi optimistou a pesimistou? :-D
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---

    Tos mela Sargo vetsi kliku nez jini...

    jeste doplnim zbytek komentare od moji kamosky, co jsem sem uz davala zacatek:

    Primo v parku hned od rana cca 55.000 ... dalsi desetitisice po meste, tam to nejak fungivalo, park v 11 zkolaboval. Nektere lidi od 11 zabanovali a nam dvema hra naskocila,az na hranicich v 19 hodin....
    Bez problemu to pry slo od 17 hodin, kdy velka cast odjela uplne
    Mimochodem, par tisic lidi bylo pred branami parku uz od 5 hodin, preplnena parkoviste ... nikde ani toika, natoz jakekoliv obcerstveni, sanitky nemely kudy projizdet, protoze preplneno ...

    COBRA_: o podpore nepise, ale asi je najit mezi tolika tisicovkami lidi byl problem. Kdo vi
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak abych se taky trochu vypovídala: rozhodnutí vyrazit na Safari jsem učinila na poslední chvíli, takže už se jednak nebylo s kým domlouvat, páč už všichni byli na místě, nebo alespoň na cestě, jednak jsem chtěla vyzkoušet, jestli zvládnu tak dlouhou cestu busem (přímák, 8-9 hodin, krásně přes noc). A zjistila jsem, že coby člověk vyšší postavy s dlouhýma nohama moc nezvládnu.
    Ovšem polofunkční Safari a cesta busem mají mnohé společné: nakonec se to dá nějak přežít, výsledku je přes veškerá příkoří dosaženo, z obojího bolí nohy, milosrdná paměť zahladí to nejhorší a ani jedno si možná tak úplně nepotřebuju znovu zopakovat. A obojí se mnohem líp zvládá v dobré společnosti :-D
    V autobusu jsem byla adoptována skupinkou brňáků (zhruba 3/4 lidí tam jelo kvůli pokoušům, češi i postupně přistupující němci - koho proboha ten autobus vozí normálně? :-)) a na místě jsem se pak potkala s našima... potkala jsem i autous Španělů, na blízkých parkovištích stály kolem aut stany... před vpuštěním by ta fronta hladce zaplnila Václavák :-D Ale chovali se všichni slušně (až na kouření v davu, což je věc, kterou považuju za zločin takřka hrdelní), žádná přetlačovaná a minimum předbíhání... i v parku a na ulici všichni v pohodě, a dokonce místní v pohodě, ti by zasloužili metál :-D

    A co z toho mám? Absťák mám. Děsnej. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    CIVETTA: prej tam byli lidi od Nianticu co by ti s tim kdyztak pomohli. Jinak samozrejme bullshit, jestli vas fakt odrizli a nebylo to jen to padani / nefungujici sluzby, coz se prej delo vsem a museli to proste jen protlacit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam