• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Jen tak mezi řečí se zeptám. Jsou i nadále questy na absola nebo už mezi ukolama nefiguruje?
    SARGO
    SARGO --- ---
    CIVETTA: Jen tak pro zajímavost, co mají za operátora? Přišlo mi, že nejhůř byl na tom Vodafon. Že jim to naskočilo takhle strašně pozdě a daleko je vážně divné, to vyhrávají smolaře roku - i ti nejpomalejší se dokázali připojit ve městě alespoň po třetí :-/ Ne že bych se chtěla Nianticu zastávat, na to to příliš zvrzali... ale aspoň že reagovali na problémy, to rozšíření do města to koneckonců trochu zachránilo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    CIVETTA: První vlna, včetně mé maličkosti, padla zhruba pět minut po deváté - ještě jsem si stihla prohlédout všechny ty stíny :-D Fronta nebyla tak zlá, v šest tam bylo pět lidí, začalo se to hromadit až po sedmé... jsem měla kliku, že jsem se tam zakecala a už zůstala u brány - uvnitř jsem byla od začátku - ne že by mi to pomohlo :-)) Asi jsme stáli u správného vstupu, toi toiky byly pěkně po ruce a šlo to pak i rychle dovnitř :-D
    Náhodou až na sítě organizace solidní... to se pozná podle toho, že i odpoledne byly záchodky čisté a obdařené patřičnými roličkami :-D A lidi se chovali dobře, nešlapali si po hlavě, ostatně i ty sanitky projely dost dobře. Ostatně v určitých částech parku se přihlásil skoro každý, nejhorší to bylo kolem stánků, tam to padalo i večer.
    Hele, není tohle rozdíl mezi optimistou a pesimistou? :-D
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---

    Tos mela Sargo vetsi kliku nez jini...

    jeste doplnim zbytek komentare od moji kamosky, co jsem sem uz davala zacatek:

    Primo v parku hned od rana cca 55.000 ... dalsi desetitisice po meste, tam to nejak fungivalo, park v 11 zkolaboval. Nektere lidi od 11 zabanovali a nam dvema hra naskocila,az na hranicich v 19 hodin....
    Bez problemu to pry slo od 17 hodin, kdy velka cast odjela uplne
    Mimochodem, par tisic lidi bylo pred branami parku uz od 5 hodin, preplnena parkoviste ... nikde ani toika, natoz jakekoliv obcerstveni, sanitky nemely kudy projizdet, protoze preplneno ...

    COBRA_: o podpore nepise, ale asi je najit mezi tolika tisicovkami lidi byl problem. Kdo vi
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak abych se taky trochu vypovídala: rozhodnutí vyrazit na Safari jsem učinila na poslední chvíli, takže už se jednak nebylo s kým domlouvat, páč už všichni byli na místě, nebo alespoň na cestě, jednak jsem chtěla vyzkoušet, jestli zvládnu tak dlouhou cestu busem (přímák, 8-9 hodin, krásně přes noc). A zjistila jsem, že coby člověk vyšší postavy s dlouhýma nohama moc nezvládnu.
    Ovšem polofunkční Safari a cesta busem mají mnohé společné: nakonec se to dá nějak přežít, výsledku je přes veškerá příkoří dosaženo, z obojího bolí nohy, milosrdná paměť zahladí to nejhorší a ani jedno si možná tak úplně nepotřebuju znovu zopakovat. A obojí se mnohem líp zvládá v dobré společnosti :-D
    V autobusu jsem byla adoptována skupinkou brňáků (zhruba 3/4 lidí tam jelo kvůli pokoušům, češi i postupně přistupující němci - koho proboha ten autobus vozí normálně? :-)) a na místě jsem se pak potkala s našima... potkala jsem i autous Španělů, na blízkých parkovištích stály kolem aut stany... před vpuštěním by ta fronta hladce zaplnila Václavák :-D Ale chovali se všichni slušně (až na kouření v davu, což je věc, kterou považuju za zločin takřka hrdelní), žádná přetlačovaná a minimum předbíhání... i v parku a na ulici všichni v pohodě, a dokonce místní v pohodě, ti by zasloužili metál :-D

    A co z toho mám? Absťák mám. Děsnej. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    CIVETTA: prej tam byli lidi od Nianticu co by ti s tim kdyztak pomohli. Jinak samozrejme bullshit, jestli vas fakt odrizli a nebylo to jen to padani / nefungujici sluzby, coz se prej delo vsem a museli to proste jen protlacit.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Podle některých zdrojů to nebylo dobré....
    A pro pos Dortmund .... za sebe a kámošku jsem včera odeslala 2 stránkový dopis s požadavkem refundace cestovních nákladů za tu sobotní sr.... u v Dortmundu ... Mě a jí na 8 hodin (!!) odřízli zcela od hry - jako asi pár tisícovek dalších - aby aspoň někdo mohl hrát. Přijeli jsme nasr ... tak, že i moji přátelé slušní a decentní chrlili jednu nadávku za druhou. Bezva akce. Takže jsem zvědavá, jak Nia zareaguje - mají na to 5 dnů /prý nějak moc požadavků :D )
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Tak nakonec prej dobry. Vychytali nakej system ze kdyz uz se tam dostali tak nerestartovali appku, pac Niantic vypinal login servery. Jen cekali az se to zas rozjede. Odhad byl prej nakejch 50 tisic lidi, podle kolegy jich bylo urcite vic. No a ma toho tunu samozrejme.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: looool, kolega si tam udelal vylet, jeli cela skupina, rikal ze celej Dortmund mel na ten vikend totalne vyprodany ubytovani. To muselo bejt nasranejch lidi... vcetne jeho :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: ale uz skoncila ;-)

    Ted bude tohle:
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    HARALD: Akce na shiny, náramek mi dnes chytil dvě
    HARALD
    HARALD --- ---
    To, že jsou teď všude Rosálie, je náhoda, nebo akce?

    Tady bude určitě někdo vědět. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak hlavne nerozfrcej vsechny corsoly driv, nez se nekde potkame, dik ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ono se to tam pěkně kombinovalo. Chvíli padali operátoři, chvíli hra, chvíli obojí a v těch chvilkách, kdy to náhodou obojí jelo, jsi se stačil tak akorát rozhlídnout a vidět, o co všechno přicházíš :-D
    Musím zaklepat, měla jsem relativně kliku, a asi nevím o nikom, kdo by si nezachytal vůbec, ale u některých byla ta doba bez hry opravdu hodně tragická, nenabíhalo to ani když hlavní herní oblast rozšířili na město. Opravdu dobře jsem si zachytala jen dvě tři hoďky večer, což vzhledem k tomu, že to bylo cestou na nádraží na odjezd, už nebylo úplně to pravé, co člověk chtěl. Ale i tak byl vejvar solidní. Ale prostě škoda, no. Prý padesát tisíc lidí - kolik to tak mohlo být účtů? :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    shiny Plusle
    uplne jinej nez normalni! :-)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAHRQA: tak jen doufám, že to neprošvihnu, pokud to bude na nějaký krátkou hodinu v pracovní dobu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    :)

    new gofest quests - Celebi as special research rewards : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8v5k5j/new_gofest_quests_celebi_as_special_research/
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Má bejt nějaká celoevropská akce jako odškodnění za Dortmund. Sem zvědavej s čím vyrukujou...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    stejne to nakonec bude zase vina Nianticu, jako pri uplne kazdym eventu, podle toho co lidi tam popisujou priznaky - resp. kdyz internet jede a hra ne, tak se to na operatory hazi tezko

    https://twitter.com/NianticHelp/status/1013010034354212864
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak doufám, že mi kámoška tu corsolu stejně nakonec přiveze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam