• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: ten jak je u toho kostela, bejva zalurovanej celej i vcetne okolnich ulic
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Parkem na Andelu myslis kterej presne park? Asi bych nepohrdnul, pokud se mi tentokrat postesti vstat o neco s predstihem, nejakou alternativou prave za ten Vaclavak, na kterej jinak obycejne jdu pesky z Vrsovic :-). Na Andela mi jede sedmicka, takze mi to celkem v teoreticky rovine stymuje.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: fakt chodis po vaclavaku jo? me by teda srali ty lidi tam... Posledni community jsem byl v parku na Andelu, a tam mi to uplne vyhovuje, celej event ve stinu, presne akorat stopu aby se tam dalo pripadne krouzit, a lavicky u stopu kdyz krouzit nechces. A hlavne, krome par dalsich hracu tam nikdo neni! :-)

    Ale uvitam tipy na nejaky dalsi pekny misto kde se da sedet ve stinu u x stopu, jelikoz Blastoise je nepouzitelnej s cimkoliv tak bych jako rad tentokrat minimializoval svou snahu.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    HARALD: Ono stejně to plusko při posledním skoro nepluskovalo :-/
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAHRQA: Wow! Nastavit plusko jen na pokestopy a průchod Václavákem bude připomínat kombajn.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Mimochodem, další community day se blíží, tak by se mohl hodit návod, jak skipnout animaci chytání.
    Pokémon GO | How To Skip The Catch Screen + Ball Shaking Animation! | Throwing Tutorial
    https://www.youtube.com/watch?v=ROqjZqyPT0E&t=64s
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    CHOCHA: Beldum a Bagon? alias Metagross a Salamence.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    HARALD: to byla moje motivace začít zas hrát. Petkovej raid je bez šance. Tak sem si říkal že je aspon odukoluju.

    Btw co je v třetí generaci top zvedacka ze židle a běžet pro něj?
    HARALD
    HARALD --- ---
    On je možný i jiný pohled. Pokud čověk nemá čas chodit na pětkové raidy, tak je zaplněné místo v pokédexu mnohem lepší, než sedmý Snorlax.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Presne, navic naprosto cokoliv je lepsi, nez defensivni legenda - kterou nikdy nepouzijes do utoku a do gymu dat nejde.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    HARALD: Neřekl bych. Body slam je legacy moveset. De Facto hráčům, kteří začalo později umožnili získat jednoho z nejlepších defenderu do gymu. Za me lepší než tam mit třeba suicuina
    HARALD
    HARALD --- ---
    Snorlax jako odměna týdenních kvestů místo legend. To teda hodně snížili standard.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak se to resi tady:
    [BUG]0.109.1 completely killed PoGo+ : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8vzpml/bug01091_completely_killed_pogo/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOCHA: predpokladam, ze tenhle update proste stahnou, uz se to stalo v minulosti - i proto se v marketu rolluje vzdycky tak pomalu
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    EVILMIND: super zrovna sem ho vyhrabal a začal zas hrát. To to zas brzo zabalim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak pokud sedis s nekym, kdo chyta jinde nez ty, tak mas vzdycky co nabidnout - cokoliv si vymenite tak dostanete vic candy nez jen za smazani, ani se nemusis nezbytne snazit ziskat neco pouzitelneho, jak se rozebira v tom threadu.

    Novyho nevim, teardown jeste neni a krome rozbiteho pluska se nezda, ze by se tam neco zmenilo.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja ty výměny stejně nějak nechápu ale ani jsem se o to nesnažil kdž nemám co nabídnout
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: a co je novýho krom toho?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady je peknej vypocet ceny/sane high IV pokemona z trade, jsem puvodne myslel, kdyz jsem vcera cetl jak tech 5/5/5 funguje, ze to je uplne k nicemu, ale mozna jsem soudil prilis rychle... :-)

    Average Dust Cost to get High IV Pokemon via Trading : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8w0dxj/average_dust_cost_to_get_high_iv_pokemon_via/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BACHA! tahle verze uplne zabije plusko

    Pokémon GO 0.109.1 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-109-1-release/pokemon-go-0-109-1-android-apk-download/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam