• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Ty voe to abych toho Mewa získal dřív než tam hoděj Celebi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: sumarizace
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kdo chce videt cerstve pridane nove pokemony v pohybu (v datech se objevila grafika pro vetsinu zatim chybejicich gen2/3 pokemonu)

    https://www.twitch.tv/chrales
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Treba jen ted behem chvilky - shazuju gym na posledni chvili pred raidem, v poslednim souboji me to nejdriv parkrat posle do prdele pac server vezi nekde ve stavu z minulyho souboje (naka holka nekde opodal shazovala se mnou) a nasledne mi to misto souboje hodi inicializacni screen bez nahranejch dat (takovy to bez pokemonu, s placeholderama cpcek 9999 a podobne). Restart appky v infarktovy situaci. Asi tak o ctvrt hodiny pozdeji koukam ze opodal nekdo shodil modrej gym ale nepridal se, gym zustal prazdnej. Asi jen projizdel, rikam si. Je to gym u nadrazi. Prijdu k nemu a - nemuzu se pridat, pac gym je "under attack". Aha, tak proto. At dou fakt do prdele ti klauni :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: "bejt nasranej na Niantic" fakt neumim videt jako mindset, kterej by v jakykoli situaci mel bejt nejak spatne :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: na redditu o tom byla salodlouha diskuse, kde se ukazalo, ze proste lidi hrajou ruznejma zpusobama, a ke spokojene zabave vede jen situace, kdy jsou vsichni na jedne vlne. Jakmile se ty styly hrani mixujou, tak jsou nasrany vsichni. A kupodivujou jsou vetsinou nasrany na Niantic pak... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: Jestli to bude stres nebo ne záleží na tom, s kým jedeš :-D My jeli víceméně Evilmindem popsaným stylem a byla to psina ;-) Ale jsou lidi, se kterýma je člověk na nervy u jediného raidu... :-))

    Neb mne bolí mazat shiny (včera to byla slušná žeň :-D), rychle jsem si zjistila, kdo byl na dovolené, a půjdou za novým domovem. Zlatý měnění! :-D Kamarádské hvězdičky utěšeně rostou... :-))
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Upřímně řečeno skoro kdekoli jinde. Možná jsem divný, ale baví mě max. pár raidů za sebou, pak už je to nuda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: tak prave ze to neni stres ale zabava to vymyslet a realizovat, pokud s tim zpusobem hry samozrejme vsichni souhlasi... Pak to vlastne ani neni tak draha zabava i kdyz si ty passy kupujes, kde jinde by ses intenzivne bavil 3 hodiny za min? :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Promyšlený, ale stres si užívám každý všední den 8 hodin a víc fakt nepotřebuju :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak koukam na redditu popisujou, jak dali 50 raidu za ty 3 hodiny (nejvic tam padlo 55 ale mozna uz nekdo chytal po limitu, o cemz tam je taky debata jak se da vyvolat cilene)

    Ty meli jeste lepsi pravidla - jedno auto, jakmile byl timer v lobby tesne pred startem tak uz startovali k dalsim gymu, prvni clovek co dochytal hned startoval timer, a vsichni ostatni co nedochytali v case 50s bud quitnuli toho predchoziho articuna, nebo pokud meli dobry IV tak proste nesli ten dalsi raid a chytali si dal. To je chytry, to bych si nekdy rad zkusil priste... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: na 1/4 byla vsechna vejce, ale predevsim bylo treba hledat stopy se shiny questem.

    I kdyz pravda, mozna jsem se mohl smirit s tema 3 na Andelu, kdyz ty ostatni ted asi stejne smazu... :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: nemelo smysl kvuli cemu, tem 10km vejcim za 2.5 km?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: dneska byla zrovna k prdu, jelikoz nemelo smysl bejt na jednom miste, takze jsem Andel dvakrat obesel, a pak pomalu krizoval pres vsechny stopy na Kampu :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A ja se na to dneska vybod. Ale radu s parkem na Andelu vedu stale v patrnosti, dik za ni :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já teda tentorkát asi nejméně shiny normálně chycených. Víc jsem měl z questů, kde jsem šel najisto
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Ja mam oba. U as je jen devet unikatnich sstopu a mel sem mega stesti. Docela radost.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: těch shiny bylo opravdu hodně, taky jich mám víc než z dřívějších akcí :) nějak teď nevím, co s nimi...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska jsem vyrazil na hodinu a půl Community Day a za tu dobu chyceny 4x shiny Squirtle s brýlemi a ani jeden shiny bez brýlí. Je tohle normální? :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: 15 free raid passů, tak to je solidní. Zajímavé, nad čím lidi dokáží takhle koumat :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dalsi podstatne info - Tested three times now, consistent for 5 accounts each time. A pokestop that gives a research with a shiny sunglasses squirtle reward will give a shiny to everyone who collects that task.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam