• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ja ji zrovne ted parkrat videl a i chytil.. coz bylo super.. protoze jsem tam mel vyzkum za tri rare candy - chytit dragon type pokemona.. tak to potesilo :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: a bylo to nekde napsany ze vubec? Ta alolal palma taky predtim jako skoncila, ale asi dvakrat jsem ji i tak videl na radaru jeste potom, diky tomu, ze jsem zalozil jinej account, kterej ji nemel, a tam to ukazuje stiny na kilak daleko... Takze jestli ho nemas vubec, ma sanci byt uzitecnym radarem pro ostatni! :-)

    Jinak bych cekal, ze je daji postupne do tech vajec vsechny, jelikoz posledni nereleasnuta alola forma je Marowak, tak uz tohle tema celkem nemaji jak jinak zdimat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: on uz skoncil? Mam asi jednoho lvl 1, IV 40 :-|
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: sporadicky= vůbec :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: on asi neskoncil, jen nejspis bude spawnovat tak sporadicky jako predtim ten exeggcutor?

    Jinak ja nechytil zadnyho dobryho, ale ted s tradem je to fakticky moznost rerollu za kazdyho chycenyho, a z trade jsem dostal 15/15/13 :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Jo tak proto mi přišlo tolik žádostí "jsem na dovolené, schovej mi ho"... a to jsem jako na potvoru víkend dost prošvihla a mám jich doslova pět a půl :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    super alolan geodude skoncil s vikendem kterej se prostonal :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jeste takova uzitecna infografika, aktualizovanej checklist po tomhle vikendu, kde si muzete odskrtavat jaky shiny uz mate - ted jak se blizi levne trady mezi best prateli se to bude hodit... ;-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak jako obvykle vsechny "challenge" se na svete splnily, takze od zitra bezi tohle

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: 7x :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Chces snad rict, ze "Chytit 10x Unown" se neda splnit i v Praze? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: udelal si prazdnou predvolenou partu, kterou si nechal jako startovaci, takze mu to hodilo chybu a dalo rejoin
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Nepochopil jsem z toho videa, jak to udělat... On tam má rovnou Rejoin battle. To udělal jak?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: bohuzel teda ten Celebi quest je vyslovene na miru tomu, aby sel udelat na miste na GO festu, takze jsem zvedavej, jak dlouho budeme cekat, nez ho predelaji na verejnej s jinejma ukolama... :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GO Fest v Chicagu, Celebi jako odměna za splnění úkolů
    Celebi At go fest : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8yu2tf/celebi_at_go_fest/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je hodne dobry, jestli to fakt funguje!

    How to skip the "GO" animation and start the raid at 179 "
    https://www.youtube.com/watch?v=GBOb74sFyzI&feature=youtu.be
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mně přijde Lugia dost špatná náhrada. Vždyť byla nedávno a taky je to pokeš naprd
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak jen co jsem to dopsal, tak to konecne potvrdil i americkej twitter, takze to plati
    https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1017856461756649472?s=19
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tak asi takhle, cokoliv je lepsi nez Regice. A treba jeste nekdo nema... Ale uz dostala na redditu prezdivku "placeholder pokemon" :-)
    Nicmene zatim tahle informace je jen na japonskem twitteru, tak neni uplne jiste, ze to plati worldwide, i kdyz bych si myslel, ze jo (a Serebii, odkud jsem to pastoval, to i tak prelozili).
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: OMG. Proč zrovna Lugia. Nezdá se mi, že by se po ní lidem stýskalo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Lugia is to return to Raid Battles over the weekend to coincide with Pokémon GO Fest 2018 until July 15th. Replaces Regice over the weekend
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam