• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    alola geodude/diglett pridani do 7km vajec
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: moveset, kterej uz pokemon nema, protoze nekdy v minulosti v ramci balancovani o nej prisel. V nekterych pripadech to je navic nejlepsi moznej moveset - nejznamejsi jsou treba Gengar (fast attack Shadow Claw kterej je asi o 5% lepsi nez Hex) nebo Omastar (kdykoliv nekde vidis jako doporucovanej counter Omastara, tak to je vzdycky ten s Rock Throw, kterej existoval jen par mesicu a skoro nikdo ho nema).
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    HARALD: Některé útoky u některých pokemonů šli dřív normálně získat, ale pak je zrušili. Takže nový nejde normálně získat(ani přes TM).
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TVL, další mewtwo s IV 71, se na to snad už...
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Co je to legacy moveset?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: vizualizace
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to je legacy Snorlax, takze se da cekat, ze tam bud vrati zase nejakou legendu, nebo neco jineho legacy - s tim, ze je dost malo realne zajimavych "obycejnych" pokemonu s legacy movesetem, ktere by mohli bez povyku pridat, takze legendy jsou pravdepodobnejsi
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    me celkem mrzi ze za kvesty davaji uz snorlaxe a dal nove nevim co, celkem se mi libila myslenka tocit po tydnu kegendarky, protize za a nemam pokazde cas na raidovani a za b me to po nekolika vyletech nebavi. takhle by to bylo alespon jednou na zarez do pokedexu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tier 1: Charmander, Makuhita, Meditite, Omanyte, Wailmer, Magikarp

    Tier 2: Exeggutor-Alola, KIRLIA, Magmar, Mawile, Sudowoodo,

    Tier 3: Porygon, Raichu-Alola, Donphan, Flareon, Machamp, Onix,

    Tier 4: Tyranitar, Houndoom, Marowak-Alola, Absol, Golem, Rhydon

    Tier 5: Registeel
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nastesti se obmenujou i dalsi radi bossove - zbytek alola (Raichu a Marowak) a hlavne Kirlia, kterou nemam zadnou dobrou, a bude mit v dalsi generaci evoluci
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ty vole, dalsi mesic uplne nesmyslny krabice... jsem teda doufal, ze kdyz Niantic videl, jak mizivej zajem byl, ze ty dalsi da treba jen 2 tydny nebo tak neco :-( ja na nej treba sel jen 4x za ten mesic

    Trainers, get ready to battle Registeel! The Iron Pokémon has emerged and will take over Raid Battles from the Ice-type Legendary Pokémon Regice until August 16.

    https://twitter.com/pokemongoapp/status/1020039963650461696?s=12
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: predpokladam to nebudou zadny vykriky moderni techniky :)

    SARGO: to byl asi nekdo jinej, tohle je z nasi skupiny fotka, nekdo od severnich sousedu, kdo si to prej vyrobil vcera teprve. Predtim asi zongloval nebo co... :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: když občas vidim jak jsou zloději schopný ti ukradnout mobil skoro z ruky tak tohle bych fakt neriskoval
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: musi bejt blby s takovym stoleckem zakopnout.. :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ten stoleček je mi povědomý. Mám dojem, že jsem ho potkala na Václaváku při jednom eventu. Podle silného přízvuku jsem tehdá usoudila, že se mu celá vesnice (zapadlá, moravská) složila na benzín a vyslala ho se všemi mobily do Prahy. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Mít takového joudu v okolí musí být radost. Hned zaplní sám celý gym
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    z ceskejch hracu asi rekordman, v Asie teda jsou i vetsi mistri :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: jak rika stare cinske prislovi - "Pratelstvi nevybudujes za den na hromade zlutych ptaku"
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: skoda.. tesil jsem se, ze behem Zapdoss eventu by se to hodne posunulo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam