• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: predpokladam to nebudou zadny vykriky moderni techniky :)

    SARGO: to byl asi nekdo jinej, tohle je z nasi skupiny fotka, nekdo od severnich sousedu, kdo si to prej vyrobil vcera teprve. Predtim asi zongloval nebo co... :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: když občas vidim jak jsou zloději schopný ti ukradnout mobil skoro z ruky tak tohle bych fakt neriskoval
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: musi bejt blby s takovym stoleckem zakopnout.. :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ten stoleček je mi povědomý. Mám dojem, že jsem ho potkala na Václaváku při jednom eventu. Podle silného přízvuku jsem tehdá usoudila, že se mu celá vesnice (zapadlá, moravská) složila na benzín a vyslala ho se všemi mobily do Prahy. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Mít takového joudu v okolí musí být radost. Hned zaplní sám celý gym
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    z ceskejch hracu asi rekordman, v Asie teda jsou i vetsi mistri :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: jak rika stare cinske prislovi - "Pratelstvi nevybudujes za den na hromade zlutych ptaku"
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: skoda.. tesil jsem se, ze behem Zapdoss eventu by se to hodne posunulo..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: jednou za den. I kdyz to chvilku bylo bugly, ale tusim to uz opravili hodne rychle...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: doufam nic takovyho neudelaji
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAHRQA: To už jsem navrhoval někdy před rokem a určitě jsem nebyl jediný. Niantic odpověděl jako na cokoliv jiného neurčitou zprávou :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    dotaz.. kdyz pujdeme ted o vikendu s lidma na raidy, tak kdyz je mam mezi prateli, po kazdym raidu se prida kousek srdicka.. Nebo se to pridava jenom jednou za den, stejne jako u darku?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: nicmene tentokrat za to mohl Google :-)
    Google Cloud Platform outage took down many popular apps, now fully fixed | Android Central
    https://www.androidcentral.com/...rm-hiccup-knocked-out-many-popular-apps-its-mostly-back-normal-now
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ve stejnou dobu blblo pripojeni i v Animal Crossing Pocket Camp, tak jsem si chvili myslel, ze me troluje operator, kterymu jsem vcera oznamil, ze jestli mi hodlaj nutit (doslova: stavajici tarif zrusili) "vylepseni sluzeb" spojeny se zdrazenim, tak nemam problem prejit jinam stejne jako sem presel pred nejakym casem k nim :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Draci naštěstí celou dobu fungovali bezchybně ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    @NianticHelp
    5 minutes ago
    We’re aware of a technical issue causing an outage for both Pokémon GO and Ingress. Stay tuned for more information, and thanks for your patience as we investigate.

    Jsou dole i servery Ingress a Discordu. Asi koordinovany bombovy atentat na veci, co pouzivam! :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RICARDERON: zatim je sedm generaci (celkem 807 Pokedexovejch cisel), na pristi rok je planovanej release osmy generace (pro Switch samozrejme)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam