• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: docela bych predpoklada, ze nezustava, pokud teda myslis tech 5% dmg za frienda, protoze uplne zmizi takova ta packa pratelstvi. Jinak dmg bonus za procenta dmg co das ty je ok, zase tak moc to nerozbili :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Hmmmmmm... damage bonus zůstává? Ten by mě aktuálně možná trápil víc. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Vtipny - pamatujete si, jak byl takovej peknej bug, ze kdyz jste v raidu dali rejoin, tak se vam nepocital dmg bonus, takze vsichni meli jako posledniho pokemona blissey, a Nianticu trvalo skoro celej rok, nez to opravil?
    Tak uplne presne stejnej bug je tam ted s friendship bonusem, kdo da rejoin, tak nedostane micky navic. Schvalne, jak dlouho se to bude opravovat ted... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Takovej neuzitecnej postreh, nastavovani prezdivek pro friendy ma stejny pravidla jako pri tvorbe jmen postav, takze je tam spousta slov zakazanych, a je teda mozne si tam vyzkouset ktery to jsou predtim, nez treba vyuziteje svuj jedinej pokus o prejmenovani.
    Aspon vidim, ze porad je zakazany cokoliv obsahuji "evil" :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: imho resit vejce na evolve ztratilo s friendama uplne smysl, stejne tak zapinani vajec na raidy. Za 1 vejce muzes ziskat nevim... 50 tisic navrch, jestli evolvujes jako fakt rychle? (jen hadam, uz pres rok jsem nic neevolvoval). Jenze jen za JEDNOHO pritele, kteryho bys tenhle tyden mel 30 dni, dostanes taky 50 tisic navic (a u toho furt muzes evolvovat nebo neco ve zbytku casu, tj. vetsine z tech 30 minut). Realne se ti ale urcite podari nacasovat si to zvednuti na ultra frienda u vic lidi, takze jako neni vubec co resit...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    myslite, ze bude nekdy v dohledny dobe double xp? Mam tady asi tisic pokemonu na mass evolve.. a rikam si, ze kdyz tam nahodili tak velke bonusy za postup u pratelstvi.. ze to asi nedaji.. (protoze kdyz si clovek vychyta pridani srdicka a pred otevrenim pusti vejce, mohl by dostat pri double xp az 400tisic najednou.. a to mi prijde, ze je fakt hodne..

    Co myslite? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: uz je to i na oficialnim anglickem FB/twitteru
    mozna to teda mohli nejdriv pustit, nez to zacnou propagovat... :-)

    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    CIVETTA: Naopak úspěch.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    ADDALBERT: Ou to je mrzuté, pošlu ti aspoň hezký dáreček :)
    Já mám 8 z 8, jeden shiny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Verze 111.3 opravuje černou obrazovku
    Just got an update for 0.111.3 on Android : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/90vnbb/just_got_an_update_for_01113_on_android/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: a uz to neni 0 ale jen 50% sleva na dust... furt dobry :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    oficialni spanelskej twitter, kde jsou videt lucky pokemoni po tradu

    https://twitter.com/PokemonGOespana/status/1020902017877803009?s=19
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: bohuzel ne
    HARALD
    HARALD --- ---
    Existuje nějaký způsob, jak hromadně odeslat ty žlutý krysy s brejlema k řezníkovi?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to jsem jeste minulej tejden videl rozebirat nejakej tweet jejich developera, co mel trigger jak jim lidi furt radej a nadavaj, a vubec nevedi jak to je genialne udelany dobre prej a jak musej optimalizovat nejaky SQL dotazy a tak. Tak urcite. Nejspis proto se po kliknuti natahoval jako prvni seznam pratel, i kdyz se chces jen podivat na svoje medaile. Nebo kdyz vyskakujes z remote view na gym, tak se zavre gym, pak se vykresli jen tak na chvilku cela mapa tveho okoli, pak se mapa zavre, a objevi se tvoje menu. Uplne z toho ta optimalizace strika... :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jako vývojář mobilních appek, mají to dost špatně optimalizované. Obrázky se předpokládám cachují a vše ostatní je pár řádků údajů. Vytvořit Json soubor s údaji 200 friendů pro tento list je otázka 20 kB dat, ještě méně po gzip kompresi. Implementovat nějaký listview s virtualizací také nemůže být složité. Tím spíš když list pokemonů a gymů žádný lazyloading nemá.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Ja jich chytil z 25 raidu 5
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVILMIND: já měla pocit, že u každého byl úspěch konstantní. Jednomu klukovi pořád vyskakovali a utíkali, někdo pořád chytal na první míček, jedna Bulharka, co se k nám přidala, měla jednoho shiny za druhým.

    Btw. taky jsem měla shiny - a poznala jsem to až v přehledu, při tom ostrém světle včera jsem si toho vůbec nevšimla při lovení...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tomu rikam hardcore raiding :-)
    chycenejch jich je malo protoze kdyz to nebylo shiny nebo 98+ tak vyskakovali

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    keyword na hledani pokemonu z trade je "traded" btw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam