• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: ...a ja myslel ze kdyz neni naramek, neni ani snura (plusko ma alternativni zadni panel s klipsem na opasek)
    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: Výjimečně (no... nikdy) - většinou v dlani. Šňůra je ale vidět. :-))
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: von nekdo nosi plusko na tom naramku? Ja myslel ze od desiti let nahoru modni doplnky v tomhle stylu pomalu zacinaj bejt no-go :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Probůh, připadala bych si s tím jak šlapka. Když chci oslovit hráče, koukám po náramcích :-D
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Když dosáhnete na gym v práci jen na WC....

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    POHODAVOLE: to dela vsem, je to vizualni bug jen - pokemon ukazuje berry pouzitou na toho predchoziho, ale ve skutecnosti ji nema
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JEREMIUS: ještě dodám, že tohle Plusko na tomto telefonu jsem už používal. A baterií to není, zkoušel jsem už 3 nové. Prostě bliká bíle, při párování modře, ale pak přestane úplně reagovat.

    Možná jsem to plusko párovat na klukův učet před pár dny, ale nejsem si tím jistý
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EVILMIND: me se zase zobrazuje ananas, kdyz jsem ho jeste nepouzil a po puziti zmizi a zase se objevi :D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nesetkal se někdo s tím, že nejde spárovat Plusko?

    Udělal jsem hard reset Pluska. Když ho zmáčknu, svítí bíle. Dám spárovat s aplikací. Zavibruje. Aplikace napíše unable to communicate a od té doby plusko nereaguje vůbec na nic, ani nesvítí. Musím vyndat baterku, znovu dát a opět to samé dokola
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    srandovni bug :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: uvidime no, kazdopadne v noci jeste tweetnuli, ze to zatim neni pusteny, takze se zjevne fakt ceka az bude forced verze 113.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Niantic prost chce více namotivovat lidi, aby tradovali a provětrali inventáře.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: libi se mi ty samolepky co maji v tom videu na mobilech (to rozdavali na Go festu), jakoze potkas cizince a vis, ze je trade ready! :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WOW :-)

    The longer the Pokémon spends inside a Trainer’s Pokémon storage, the higher the chance of them becoming Lucky Pokémon when they are traded.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok, je to driv nez jsem cekal :-) ale s tradovanim pockam az uvidim na redditu ze se to nekomu povedlo

    Lucky Pokémon Are Ready for a New Adventure! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/luckypokemon/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v appstore je videt, ze to je jak tu uz padlo, lucky pockemoni budou vznikat z trade
    ve hre v podstate vsechno pro ne uz je, jen musi nekdo prepnout ten centralni prepinac nekde :-) tipnul bych, ze to nastane, az se tahle verze rozsiri a bude forced
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak jestli je nekdo chce, tak asi jo :) na medaile se pri trade pocitaji
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: potom asi nemá smysl ani evolvovat XS rattata a raději je někomu poslat, je to tak?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: raticate se nepocita
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja nevim, ja mam z predchozich akci (tj. aniz bych nekde cilene byl) cca 1600 candy navic. Predpokladam to budou lidi, co zrejme az ted zacali panikarit kvuli evoluci na Rhyperiona v dalsi generaci? :-) A to jsem nechodil raidovat Rhydona jako bosse, protoze jsem jich mel spoustu z dob stareho systemu gymu. Kdybych nemel, tak raiduju, radsi nez chodim campit nest - coz je presne pointa toho Lettrice prispevku.
    Vlastne jedinej pokemon, kde nemam tolik candy co bych chtel (kdyz nepocitam legendy samozrejme) je Yanma. Chudak Yanma se totiz z nejakeho duvodu nikdy nevejde do zadny mnoziny eventovych pokemonu... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam