• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: libi se mi ty samolepky co maji v tom videu na mobilech (to rozdavali na Go festu), jakoze potkas cizince a vis, ze je trade ready! :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WOW :-)

    The longer the Pokémon spends inside a Trainer’s Pokémon storage, the higher the chance of them becoming Lucky Pokémon when they are traded.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok, je to driv nez jsem cekal :-) ale s tradovanim pockam az uvidim na redditu ze se to nekomu povedlo

    Lucky Pokémon Are Ready for a New Adventure! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/luckypokemon/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v appstore je videt, ze to je jak tu uz padlo, lucky pockemoni budou vznikat z trade
    ve hre v podstate vsechno pro ne uz je, jen musi nekdo prepnout ten centralni prepinac nekde :-) tipnul bych, ze to nastane, az se tahle verze rozsiri a bude forced
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak jestli je nekdo chce, tak asi jo :) na medaile se pri trade pocitaji
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: potom asi nemá smysl ani evolvovat XS rattata a raději je někomu poslat, je to tak?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: raticate se nepocita
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja nevim, ja mam z predchozich akci (tj. aniz bych nekde cilene byl) cca 1600 candy navic. Predpokladam to budou lidi, co zrejme az ted zacali panikarit kvuli evoluci na Rhyperiona v dalsi generaci? :-) A to jsem nechodil raidovat Rhydona jako bosse, protoze jsem jich mel spoustu z dob stareho systemu gymu. Kdybych nemel, tak raiduju, radsi nez chodim campit nest - coz je presne pointa toho Lettrice prispevku.
    Vlastne jedinej pokemon, kde nemam tolik candy co bych chtel (kdyz nepocitam legendy samozrejme) je Yanma. Chudak Yanma se totiz z nejakeho duvodu nikdy nevejde do zadny mnoziny eventovych pokemonu... :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    LUDEKTATA: Třeba neví, že to nemá smysl ;-)

    Mě teda celkově štve, že těch "lepších" pokemonů jsou prostě kvanta a tak 99% z toho je výplň pokedexu. To samé s evolucema. U půlky z nich ani nevím jaká je ta prostřední evoluce, protože snad jediné co má smysl používat bez evolve je Chansey. Prostě to je moc snadné by design. S raidama to samé. Máme s přítelkyní jeden žlutej účet navíc a v podstatě bez práce a za 2 měsíce občasného hraní má LVL 30 a vcelku obstojnou výbavu legendárek na raidy. Zkrátka se s ním člověk vesral do raidu, kde nasadil svou pidgey army a bylo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevíte, na medaili Youngster za chytání Tiny Rattata se počítá i chycení XS Raticate, nebo jen XS Rattata?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: No jo tak proč teď tolik lidí chodí k Chodovské tvrzi huntit Rhyhorny, když to teda nemá smysl?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LETTRICE: zda... diky nepretrzitym eventum ztratilo smysl jit jen tak neco huntit do nestu na par hodin, protoze v podstate je jiste, ze driv nebo pozdeji bude mozne totez ziskat uplne zadarmo v nasobnem mnozstvi, takze proc se snazit... :-( Navic v posledni dobe i kdykoliv pridaji neco noveho, coz by teoreticky mohl bejt duvod se nejak vic snazit, tak to ma prvnich par dni tak masivni spawn, aby bylo zaruceny, ze to chytne uplne kazdej aniz by se musel namahat.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Nezdá se vám, že se u téhle hry tak nějak vytratil ten původní princip - chodit a lovit pokémony? Teď už to má prakticky smysl jen při eventech.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: diky, uz za par dni budu mit par ultrafriends.. tak se mi tahle rada bude hodit :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: Bere se bonus od nejlepšího frienda, pokud vím.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: btw jeste pozor na to, ze expy za frienda dostanes pouze v pripade, ze ti vyskoci takova ta celoobrazovkova notifikace. Kdyz nevyskoci, nedostanes vubec nic (a ze se to deje). Idealni je IMHO pootvirat darky na ten level najednou, vyskocit do mapy, a ted cekat jak to postupne behem minuty dvou vyskace, a pocitat si kdy budou vsechny, a muzes zacit delat neco jineho. V zadnem pripade pak neklikat na News, to totiz dela to, ze vsechny notifikace oznaci za prectene, takze expy nedostanes vubec.
    Aneb dalsi Niantic funkcionalita, co by mela byt v ucebnicich herniho designu... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: ne. To by bylo dost jako OP, +76 míčků maximalně, ne? A znám lidi, co by byli schopný si je všechny pomaloučku užít a nakonec nechytit... :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Když raidujete s více přáteli, sčítají se bonusy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: docela bych predpoklada, ze nezustava, pokud teda myslis tech 5% dmg za frienda, protoze uplne zmizi takova ta packa pratelstvi. Jinak dmg bonus za procenta dmg co das ty je ok, zase tak moc to nerozbili :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Hmmmmmm... damage bonus zůstává? Ten by mě aktuálně možná trápil víc. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam