• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: zklamani
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak event je nakonec tohle

    Earn More Bonuses during This Special Trading Event! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/august-special-trades/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jina pokemongoma.info se ted da dobre pouzit pro questy, ktere chcete (treba Spindu) - v nastaveni si vypnout zobrazeni stopu, ale zapnout zobrazeni reported daily tasks

    PokemonGoMap.Info - Pokemon GO World Map
    https://www.pokemongomap.info/location/50,082481/14,436267/14
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: absolutne se neda odhadovat, co Niantic udela s ruznejma podminenejma evolucema. I mezi uz existujicima pokemonama jsou takovi, co v puvodnich hrach meli nejakou podminku, a tady nemaji nic. Takze bych zatim nepanikaril...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to s Kirlia - slyšel jsem, že další evoluci bude mít jen kluk. Takže evolvovat holku teď asi nemá cenu. Je to tak?
    SARGO
    SARGO --- ---
    RICARDERON: Znám takové (ďábelský smajlík se zakrvácenou sekerou) a ještě se tím drze netají. Bych jim toho pokémona nacpala do ucha. 8-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    RICARDERON: Minimálně raid vyšší než 3 mi dal normálního Dratiniho. Viděl bych to spíš na šanci na shiny.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: moznost. Prave ze v raidu je to docela snadno splnitelne, pripadne na necem jako je Nosepass.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: tak mám 3 excellenty v řadě. Je tam možnost nebo jistota shinyho? Teda ne že bych ho neměl... Ale ruku na srdce, kdo dal 3 v řadě? Kromě raidu???
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova sada questu pro tenhle mesic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: lepsi infografika
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: zda se, ze stop dava vzdycky vsem stejnou formu Spindy - nebo mozna je zatim vypustena jen forma c. 8. Nebo je to bugly... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: a Snubbull
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a shiny Houndour
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Spinda dostupná z Research tasku!
    Spinda available from ‘Land 3 curveballs in a row’ research task : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...ilphRoad/comments/93sjdu/spinda_available_from_land_3_curveballs_in_a_row/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    HARALD: hlaska z trpaslika? :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    PAJA07: Chtěl jsem napřed napsat “každej vořech”, ale pak jsem si řekl, že to nezní vtipně (jak to bylo zamýšleno) ale spíš urážlivě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: nejlepsi je menit neco, co muzes realne pouzit, to usnadnuje dost to rozhodovani... ;-) Ale kazdopadne je na tom videt, jaka je skoda, ze to Niantic nenechal na nula dustu. Pak by si kazdej v klidu Spheala nebo Beedrila maxnul, kdyby to bylo jen za candy, a bylo by to trochu pestrejsi. A pro meta pokemony by to bylo jedno, tam vetsinou je ta nedostatkova resource spis candy.
    BTW magmar ma ted takovou napul uzitecnou evoluci, tak toho bych si nechal... ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V pondělí jsem s kolegou z Budějek vyměnil asi 30 kousků, celkem plívy staré pár dnů, a asi 6 skončilo jako Lucky, takže šance docela dobrá :)
    Akorát teď nevím, co dělat s Lucky Sphealem, Magmarem a pod, recyklovat nebo nechat? Poslat už ho dál nemohu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam