• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: Jak, od 20.8.? Nasyslený mám průběžně a využívám je, když se mi to zrovna hodí :-D Nebo jako že to zruší? Vysvětlit, prosím! :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: me uprimne tohle vubec nenapadlo ze by slo syslit, nez jsem tenhle tejden cetl, jak nekdo psal ze jich ma 1000 pripravenejch na nakej chytaci event... jak to vypada v menu hry, proste tam vidis jeden ctvrtej, a neubejvaj?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Teď tweetovali, že od 20.8 se můžou nasyslený rewardy. Zůstává jen posledních 100.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jeste by k tomu teda mel mit 9x plusko na nejakym pasku :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdo říká, že legendárky nejdou dát sólo :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: hele plusko jede. skoro bych řekl že se připojuje líp.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak - any Eevee that evolves between the start of Saturday's Community Day until the end of Sunday's will know Last Resort in its evolved form

    Tohle sice vysvetluje, proc mame dvoudenni event (bo je potreba cas na vychozeni Umbreona/Espeona, plus je potreba noc), nicmene porad nechapu, proc by nekdo chtel libovolnou evoluci mit s nejhorsim utokem? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: bugfix Niantic style - oprava toho bugu co ukazoval neexistujici malinu nejspis zpusobila, ze pokud ted nakliknete pokemona, co uz ma na sobe opravdu tu malinu ma (treba proto, ze jste mu ji dali a vyskocili), tak aplikace vzdycky zamrzne... :-))
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: Jde rozbit? Me se pripoji tak jednou za tyden, a to mozna prehanim! :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tentokrat teda pockam, jelikoz to pridava ten novej exkluzivni Eevee move pro vikendovej event, tak bude tahle verze forced rychle
    jinak je tam opravenej ten vizualni bug s berry z predchoziho pokemona, a spousta veci kolem pluska, takze cekam ze ho to rozbije :-)

    Pokémon GO 0.111.4 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-111-4-release/pokemon-go-0-111-4-android-apk-download/
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: zklamani
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak event je nakonec tohle

    Earn More Bonuses during This Special Trading Event! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/august-special-trades/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jina pokemongoma.info se ted da dobre pouzit pro questy, ktere chcete (treba Spindu) - v nastaveni si vypnout zobrazeni stopu, ale zapnout zobrazeni reported daily tasks

    PokemonGoMap.Info - Pokemon GO World Map
    https://www.pokemongomap.info/location/50,082481/14,436267/14
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: absolutne se neda odhadovat, co Niantic udela s ruznejma podminenejma evolucema. I mezi uz existujicima pokemonama jsou takovi, co v puvodnich hrach meli nejakou podminku, a tady nemaji nic. Takze bych zatim nepanikaril...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to s Kirlia - slyšel jsem, že další evoluci bude mít jen kluk. Takže evolvovat holku teď asi nemá cenu. Je to tak?
    SARGO
    SARGO --- ---
    RICARDERON: Znám takové (ďábelský smajlík se zakrvácenou sekerou) a ještě se tím drze netají. Bych jim toho pokémona nacpala do ucha. 8-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    RICARDERON: Minimálně raid vyšší než 3 mi dal normálního Dratiniho. Viděl bych to spíš na šanci na shiny.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: moznost. Prave ze v raidu je to docela snadno splnitelne, pripadne na necem jako je Nosepass.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: tak mám 3 excellenty v řadě. Je tam možnost nebo jistota shinyho? Teda ne že bych ho neměl... Ale ruku na srdce, kdo dal 3 v řadě? Kromě raidu???
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova sada questu pro tenhle mesic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: lepsi infografika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam