• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO
    Our special Community Day weekend has one more surprise for you! You can evolve your Eevee until 1 P.M. PDT on Monday, August 13, and its Evolution will know the exclusive move Last Resort!
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Tak jsem to zakřikl :-/ Sice jsem ho teď 2x spároval a používal, ale pak zase najednou po připojení k telefonu "vytuhne" a přestane jakkoli reagovat.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BTW nechci to zakřiknout, ale zdá se, že po updatu mi po 2-3 týdnech zase začalo fungovat plusko. Jestli je to tím, tak jsou Niantic mega kkti a pošlu jim fakturu za hodiny času, kdy jsem se to snažil rozchodit, a za ty nervy
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Má cenu evolvovat eevee během těch community day? Je ten útok smysluplný? Mi přijde, že je lepší si počkat až po eventu a evolvnost s klasickými STAB útoky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tyjo upradnul jsem z Nexusu 5X na Google Pixel a Android 9 a to je vám paráda, když aplikace zůstane v paměti i když přepínám mezi pěti dalšími aplikacemi. Na tom původním stačilo i pustit Discord a PoGO se restartoval.
    ZPC
    ZPC --- ---
    HARALD: tady už prší i v reálu...
    HARALD
    HARALD --- ---
    V pokemon go prší! Pročne i v reálu?!?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: stridave to vypadava
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    udelal jsem si radost :-)

    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Funguje vám friend list nebo je ta chyba jen u mě?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: Jak, od 20.8.? Nasyslený mám průběžně a využívám je, když se mi to zrovna hodí :-D Nebo jako že to zruší? Vysvětlit, prosím! :-))
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Nevím :-) já to chytám hned.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: me uprimne tohle vubec nenapadlo ze by slo syslit, nez jsem tenhle tejden cetl, jak nekdo psal ze jich ma 1000 pripravenejch na nakej chytaci event... jak to vypada v menu hry, proste tam vidis jeden ctvrtej, a neubejvaj?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Podle ikonek pluska má, ale odpojeny
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Teď tweetovali, že od 20.8 se můžou nasyslený rewardy. Zůstává jen posledních 100.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jeste by k tomu teda mel mit 9x plusko na nejakym pasku :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdo říká, že legendárky nejdou dát sólo :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: hele plusko jede. skoro bych řekl že se připojuje líp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam