• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Aha no, u nas v lokalni skupine maji totiz lidi pres 10 bezne. To asi na Andelu bylo nejaky vychytany nebo co... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: 130 / 3 - sorry, nepolituju tě :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: To nevím na co si stěžuješ, já jich chytil sice asi jen půlku toho tvého počtu, ale blýskavý nebyl žádný.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ze 157 eevee bylo jen 6 shiny, jsem zklaman :-( doufam zejtra se RNG polepsi...
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Taky si rád pošlu pár dárků. Exp se mi nedostavaj ;D
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Let's be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 8232 6020 7581!
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dojel jsem na konec cesty. Lvl 40. Zkouším, jak vypadá začít s novým trenérem.

    Takže pokud byste někdo chtěl do přátel, můj druhý kód je 4720 0200 3735. (První účet budu dál dárečkovat, ale budu hojen udržovat do dalšího update).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw uplne nejlip se do hry kopiruji prave odsud, z Nyxdroidu je to na jedno kliknuti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    search/trash kody pro zitrejsi event - tyhle mi prijdou asi nejvic odladene, v jinejch threadech na redditu jsou takove, co na mem vzorku byly dost chybove...

    Eevee Search String Reminder [Down to ≥91% (Atk = 15, hp ≥ 14)] : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/95xm8e/eevee_search_string_reminder_down_to_91_atk_15_hp/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jinak jsem si dneska koupil novej zalozni mobil (Redmi 5), bo ten muj starej se behem posledniho tydne v tom vedru velice podezrele nafouknul - az tak, ze zadni stena ho vytlacila z pouzdra, a predni sklo se odchliplo jako boule a udelalo duhovy efekty na displaji. A fakt bych nerad v prubehu Eevee eventu zmizel v malem lokalnim vybuchu jeste pred jeho koncem, takze ho radsi budu reklamovat hned... :)
    A kupodivu, co jsem preparoval plusko na novej, tak nemel jeste vubec zadnej obvyklej problem, vsechno jede na prvni pokus, az je mi to podezrele...
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Nos naušnice, většinou z nich to jde rozšroubovat poměrně snadno. Teda pokud preferuješ klasický typ zapínání. :-D :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    SARGO: tak jako IKEA je vzdycky minimalne za 500 :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JEREMIUS: Tak jsem našel něco za 2 stovky, což mi přijde moc https://www.etsy.com/listing/582502128/pokemon-go-plus-back-cover-3d-printed
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nenašli jste třeba někde na eBay nějaký nacvakávací kryt na plusko místo šroubovacího? Já teď tu baterku musím vyndávat každou chvíli, takže je to fakt opruz
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    JEREMIUS: taky kvuli tomu mam jeden v aute
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Díky. To vyndávání a nandávání baterky je největší opruz, to abych sebou začal nosit šroubováček
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja mam Gotchu.. a obvykly postup je, ze vycistim pamet telefonu, pripadne ho restartuju a nekdy pomaha jit do bluetooth zarizeni a plusko odebrat a zase pridat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: treba:
    - plusko nereaguje na nic - vyndat baterku
    - plusko pri pokusu o parovani hned zavibruje - restart aplikace
    - plusko spravne blikne, pak zavibruje ale nespoji se - preparuju ho v BT dlouhym stiskem
    atd
    Obcas nezabira nic, coz beru uz tak ze nehledam lokalni problem, ale proste chvili pockam, protoze casto je proste v pytli ten autorizacni server, na ktery se plusko pripojuje pri parovani.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Jak říkáš, že víš, co na kterou chybu pomáhá... co třeba děláš? Četl jsem, že třeba někomu pomáhá při problémech vypnutí a zapnutí GPS. Že bych to zkusil, jestli něco taky nezabere i na můj problém
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: U mně to určitě není po hodině. Dřív mi plusko fungovalo normálně (tj s klasickými problémy). Pak až před 2-3 týdny najednou prostě šmitec a nebyl jsem schopný se vůbec připojit. Max. PoGo psalo chybu v komunikaci s pluskem. Teď se zase připojím, ale občas to zase zatuhne. Myslel jsem, že je to HW chyba pluska. Ale vypadá to spíš, že aktualizací vyřešili nějaký bug nebo něco prostě změnili
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam