• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: TM stejně už vyhazuju - musela jsem se přece ujistit, že to funguje! :-D (Zvlášť když ta potvora vedle mě jich měla asi deset, a ještě 23 level, takže jména dosud nevyužitá, kdo měl na tu přehlídku koukat. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja teda evolve zatim nedelam, si pockam do utery, ten utok je naprd na cemkoliv, takze bych to pak musel pretacet, skoda TM :-) Resp. udelal jsem si zatim umbreona z toho, co jsem vychodil behem eventu, u toho je to jedno.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ale jednoho jsem dala na náhodný evolve a vyšel jolteon, kterého jsem chtěla nejvíc, takže spokojenost :-D Holt musím doufat, že dneska ještě něco přijde. Vzhledem k tomu, že se nemůžu rozhodnout mezi umbreonem a espeonem, takže asi potřebuju oba... a vaporeon je nezbytnost, vzhledem k tomu, jak krásně je fialový... no v 11 na značkách, to je jisté. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Aha no, u nas v lokalni skupine maji totiz lidi pres 10 bezne. To asi na Andelu bylo nejaky vychytany nebo co... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: 130 / 3 - sorry, nepolituju tě :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: To nevím na co si stěžuješ, já jich chytil sice asi jen půlku toho tvého počtu, ale blýskavý nebyl žádný.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ze 157 eevee bylo jen 6 shiny, jsem zklaman :-( doufam zejtra se RNG polepsi...
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Taky si rád pošlu pár dárků. Exp se mi nedostavaj ;D
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Let's be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 8232 6020 7581!
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dojel jsem na konec cesty. Lvl 40. Zkouším, jak vypadá začít s novým trenérem.

    Takže pokud byste někdo chtěl do přátel, můj druhý kód je 4720 0200 3735. (První účet budu dál dárečkovat, ale budu hojen udržovat do dalšího update).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw uplne nejlip se do hry kopiruji prave odsud, z Nyxdroidu je to na jedno kliknuti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    search/trash kody pro zitrejsi event - tyhle mi prijdou asi nejvic odladene, v jinejch threadech na redditu jsou takove, co na mem vzorku byly dost chybove...

    Eevee Search String Reminder [Down to ≥91% (Atk = 15, hp ≥ 14)] : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/95xm8e/eevee_search_string_reminder_down_to_91_atk_15_hp/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jinak jsem si dneska koupil novej zalozni mobil (Redmi 5), bo ten muj starej se behem posledniho tydne v tom vedru velice podezrele nafouknul - az tak, ze zadni stena ho vytlacila z pouzdra, a predni sklo se odchliplo jako boule a udelalo duhovy efekty na displaji. A fakt bych nerad v prubehu Eevee eventu zmizel v malem lokalnim vybuchu jeste pred jeho koncem, takze ho radsi budu reklamovat hned... :)
    A kupodivu, co jsem preparoval plusko na novej, tak nemel jeste vubec zadnej obvyklej problem, vsechno jede na prvni pokus, az je mi to podezrele...
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Nos naušnice, většinou z nich to jde rozšroubovat poměrně snadno. Teda pokud preferuješ klasický typ zapínání. :-D :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    SARGO: tak jako IKEA je vzdycky minimalne za 500 :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JEREMIUS: Tak jsem našel něco za 2 stovky, což mi přijde moc https://www.etsy.com/listing/582502128/pokemon-go-plus-back-cover-3d-printed
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nenašli jste třeba někde na eBay nějaký nacvakávací kryt na plusko místo šroubovacího? Já teď tu baterku musím vyndávat každou chvíli, takže je to fakt opruz
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    JEREMIUS: taky kvuli tomu mam jeden v aute
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Díky. To vyndávání a nandávání baterky je největší opruz, to abych sebou začal nosit šroubováček
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja mam Gotchu.. a obvykly postup je, ze vycistim pamet telefonu, pripadne ho restartuju a nekdy pomaha jit do bluetooth zarizeni a plusko odebrat a zase pridat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: treba:
    - plusko nereaguje na nic - vyndat baterku
    - plusko pri pokusu o parovani hned zavibruje - restart aplikace
    - plusko spravne blikne, pak zavibruje ale nespoji se - preparuju ho v BT dlouhym stiskem
    atd
    Obcas nezabira nic, coz beru uz tak ze nehledam lokalni problem, ale proste chvili pockam, protoze casto je proste v pytli ten autorizacni server, na ktery se plusko pripojuje pri parovani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam