• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: eště že sem se na tu hru vykašlal, tohle je fakt výsměch hráčům co se pro něco dřeli
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ultra bonus!
    Mewtwo will come to Raid Battles for the first time ever! Mewtwo has previously only been available to Trainers invited to EX Raids, but now all Trainers will be able to challenge the Legendary Psychic-type Pokémon until October 23 at 1:00 P.M. (PDT)
    Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime, and Tauros will be joining the Alolan Pokémon in 7 km Eggs through the end of September!
    Professor Willow’s Global Research Challenge Ends with a Power-Packed Ultra Bonus Event! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/globalchallenge-ultrabonus
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nepřijde vám, že teď padají méně dárky?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jo, v srpnu 2016 jsem měla možná tak level 20 ;)
    Ti co mám z léta 2016 jsou buď vymaxovaní a nebo zahození, ostatně lucky kterej má malý CP je taky k ničemu. Ta úspora za dust se ztratí tím, že byste takovou nulu ani nepowerupovali.
    A 10 lucky rozhodně nemám i když nehraju zas tak málo. Ale nemám s kým tradovat.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Včera nějak štěstí přálo. 17 moltresů a 7 shiny. Na druhou stranu IV vcelku bída. Drahá měla až posledního shiny, takže to od cca 3. vypadalo na úkladnou vraždu. ;-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RESTA, SARGO: ja teda kdyz sem chytal Mew, tak appka zapla AR mod, vzapeti ho vypla s tim, ze muj telefon nema gyro, a chytal sem normalne jak sem zvyklej. Pokud se teda pamatuju spravne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska za tři hodinky jsem dal asi 20 raidů a ani jeden shiny, ffs
    HANZO
    HANZO --- ---
    Jste někdo trochu elektrotechnik? Potřeboval bych rozebrat a vyčistit plusko, po koupeli v moři funguje, ale vybije baterku do 15 minut
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    moltres se da i vysolovat, pri spravnem pocasi... coz dneska zrovna je! :-)

    Pokémon GO - Moltres Soloed in Partly Cloudy Weather
    https://www.youtube.com/watch?v=esMb5ApfN9U&feature=youtu.be
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to teda nevim, jak by je to mohlo vratit? Oni jsou sice ti, kdoz muzou sepnout ten 100% lucky, ale soucasne to delaji tim, ze ti poslou shit pokemona z roku 2016, coz nezni moc jako vyhodnej deal.

    Ale kdyby si nekdo myslel opak, tak mam 14 shitu z leta 2016, co vam poslu v lucky verzi za vase nepotrebne shiny legendy... :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: ja nemam ani jedno.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: naštěstí na Mew/Celebi máš neomezený počet ballů, takže stačí zběsile házet a třeba to padne :)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    SARGO: Kdyby jen černý stín, mně navíc rotují, takže není možné po nich hodit ball :D Vždycky si musím půjčit jiný telefon a přihlásit se tam
    RESTA
    RESTA --- ---
    SARGO: pri mew som to mal vypnuté - a naozaj som chytal tieň :D
    Priateľke "vyskočila" hláška, či chce vypnúť AR mód, ak vypla, pekne ho chytila. Ja som zrejme klikol na No a som v ...

    Ha... Tak som to odinštaloval, nainštaloval, spýtalo sa ma to a už chytám :D

    Ďakujem...
    SARGO
    SARGO --- ---
    RESTA: Já ti mám dojem, že to opravdu šlo jenom v AR. A že už se to řešilo minule u Mew, a kdo tu funkci neměl, ten chytal černý stín v temnotě :-D
    RESTA
    RESTA --- ---
    sakriš, nejako som sa pri chytaní celebi dostal do AR modu a neviem ho nájsť... Zrejme preto, že môj Samsung J3 nemá gyro. A neviem ten AR mód vypnúť. Ostáva mi to zrejme chytiť len na inom telefóne. Alebo existuje aj iná cesta?
    P.S.:Vypnutie "povolenia" fotoaparátu pre aplikácie v telefóne neviem nikde nájsť...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jednoduše, Niantic se snaží vrátit do hry lidi, co to hráli krátce po releasu, ale pak přestali. Chytrý tah :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Mám jich pod deset.:) a chci za to hodně macatého slakotha třeba. Nebo belduma ještě lip.:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: RICARDERON: a cetli jste tu cast, ze to musi byt nekdo, kdo zatim ma pod 10 lucky? Tj. nekdo kdo fakticky nehral ted.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    SARGO: to stejne ale nabizim reciprocne. takze verim, ze se nekdo najde. lespi nez tradit m2 za m2 s nejistym vysledkem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam