• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. tak to vidim, ze mi zase padne spoustka kocek a zadnej Tauros..
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Předpokládám (a vyznívá to z té zprávy), že bude padat vše. Což je z pohledu Nianticu i logičtější, chtějí vývar za inkubátory
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07: jestli jsem dobre cetl, tak ma padat mix. skoda ze budou padat jenom ty 1st gen, ktere uz mam.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    JEREMIUS: ja myslim ze jo.. a dotaz, nepochopil jsem, bude to tak, ze ted budou padat jenom regionalky, nebo i ty ostatni Alolan pokemoni?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Dnes od 22 hod budou platit ty regionálky z vajec, že?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    fotky postupu pridavani noveho stopu

    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/MPt385q
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    - pokestop navrhy (pro level 40)
    - sdileni EX raid pozvanek (soon)
    - unfavorite pri trade
    - a muj osobni favorit, swipe off notifikace friendu! :)

    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9fdxuo/the_silph_roads_apk_teardown_of_v01191_is/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Ale co Vas porad udivuje, vždyť je to politika Nianticu, aby mel kdokoliv možnost získat vseho dost (dust, candy, xp, pokemony). A to jde od prvniho eventu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: to samy regionalky.. proc se snazit a nekam jet, kdyz si ji ted vymenis nebo si ji casem chytis tady...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    TROFOZOIT: no furt sis musel zjistit na kterymu gymu bejvaj a pak se snazit na nej chodit, a pak mit cas presne v dobu ex raidu... a ted ho bude mit kazdej, ne dík. Na tý hře mě bavila právě snaha něco získat, když jsem lítal po městě abych měl dost candy na určité evoluce. Fakt teď nevidim smysl něčeho co by mě na tý hře bavilo
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    PAJA07: Taky je fakt že chodit se s tím 7 km vejcem aby se ti pak vylíhl Mimoň je na pěst ;) Ale aspoň že to trochu obměnili, protože takhle mě ty fialový kočky už přestaly dávno bavit.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MISOHU: Jak se dře pro Mewtwoa? Zajdeš občas raidy, stačí když je to hodně aktivní gym a dostaneš pozvánku co by dup, zajdeš na EX a s vysokou pravděpodobností ho chytíš.
    To není nějaká výhra na olympiádě ;))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tak ja je chodim furt, bo je oteviram omylem, takze za me dobry :-) Jsem zatim s nikym zadnou regionalku nevymenil, presne pro ten duvod, ze si rikam, ze casem mi Niantic vsechno da zadarmo, a zadna regionalka neni meta abych ji musel mit hned...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: jsem rozhodnutej Taurose s nekym vymenit.. na chozeni Alolan vejci jim kaslu
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: jeste protoci shiny rayquazu a groudona a to jim.vydrzi do vanoc a pak g4
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: šance na regionálky z vajec, aneb jak donutit hráče nakoupit ve velkém inkubátory :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MISOHU: porad vidis datum ze kdy to je. opacny postup me sere na wotku. kdo mel stesti si koupil defendera nebo predtim type 59 a ted uz to prej nikdy nepujde koupit. je treba ty lidi motivovat at hraji a kupuji pikacky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak aspon se vysvetlilo, proc nejsou zadny EX pozvanky. Predpokladam ted pridaji do EX neco dalsiho, az ten event skonci - tipuju Arceuse a start Gen4.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    RICARDERON:
    Já bych se klidně dráčka ujal, zatím nemám luckyho ani jednoho, ale s tučností mých slakothů a beldumů je to špatný - jak vykrmený si je představuješ? :-) Napadá mě shiny larvitar s CP700, kterýho se chci časem zbavit. Nebo si řekni...

    Jinak mám taky obecnou nabídku - kdyby někdo toužil po shiny Ho-oh, tak bych za něj rád získal shiny Lugii...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: eště že sem se na tu hru vykašlal, tohle je fakt výsměch hráčům co se pro něco dřeli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam