• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PLAGUEDIL: a kdy to bude
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Cha! Lucky Mewtwo 98. Jen škoda, že neni boostnutej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: konkrétně 4. generaci.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HARALD: otazka je co to bude.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky máte pocit, že se zavírají dveře za 1.generací?

    Všichni ti dříve obtížně získatelní pokémoni jsou snadno k odchycení, regionálky ve vejcích, co zbývá je v raidech. Přijde mi to, že Niantic čistí stůl, abyse mohl věnovat novým věcem.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PLAGUEDIL: Ditto s matkou, neboli Nutto.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    jsem si prvni rikal unknown, ale pak mi doslo ze to bude ten omylem ditto...

    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    JEREMIUS: Každý den si můžeš vytočit 1free pass, pokud nemáš žádný v inventáři. Tzn. můžeš během jednoho dne použít 2 jedině pokud máš 1 v inventáři z předchozího dne. Dle Tvého scénáře to bude fungovat takto : v pondělí vytočíš free pass a nepoužiješ ho, v úterý použiješ pondělní a pak vytočíš úterní, a ve středu použiješ úterní a pak vytočíš a použiješ středeční.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to vlastně se zameškanými raid passy? Když třeba v pondělí nejdu, mám v úterý 2 free passy. Když pak v úterý půjdu jen 1x, budu mít ve středu 2, nebo už jen 1?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Teď jsem jednoho chytla a pak všichni zmizeli... Změnil se v klasického Ditto. Ale byl maličký a roztomilý :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NECROMAN: Dopoledne jsem videla jednoho, ted jsou tu sami tihle...
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Generation 8 Pokemon with ID 891 leaked in Pokemon GO's network traffic | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/.../generation-8-pokemon-with-id-891-leaked-in-pokemon-gos-network-traffic/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Lidé narážejí během CD na podivný glitch s "Pokemonem 891 / iron Ditto". Pořád se neví, co to má znamenat.
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9hxiun/pokémon_891_from_chrales_is_a_ditto/

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Finally, there is one more special surprise: Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime, and Tauros will be joining the Alolan Pokémon in 7 km Eggs through the end of September!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do kdy jsou ty vejce s regionálkami, až do 30. září?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady oficialni sumarizace toho, co uz bylo i ve hre

    The Mythical Pokémon Deoxys Transforms EX Raids! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/exraid-deoxys/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    takhle ted budou oznacene EX gymy

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    JEREMIUS: Jednu stovkovou jsem evolvoval a namaxoval a druhou jsem nechal jak je. Na zmlácení a zahnání nižších lvlů stačí ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Druhá sada 8 vajec a je tam Tauros. Dnes jsem tak završil Gen1 na plný počet 151 :)
    U Gen2 chybí jen Heracross a nevydaný Smeargle.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Chcete naštvat? Vyseděl jsem páté free vajco a už mám ptáka a klokana. Chybí mi jen tauros :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam