• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Senior to s Pokémon Go myslí vážně: Hraje na 11 telefonech současně
    https://www.svetandroida.cz/pokemon-go-senior-11-telefonu/

    OMG!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    docela pekny video o AR+, jsem nevedel, ze to umi az takovy veci - i kdyz teda furt si kvuli tomu novej telefon nekupuju... :-)

    AR+ PHOTOGRAPHY GUIDE! TAKE AMAZING PHOTOS! Pokemon GO | ZoeTwoDots
    https://www.youtube.com/watch?v=THUfLc7u3RA
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw po update vypada calcyiv pri chytani o moc sikovnejc, na CD jako delanej :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v Asii to zase nefungovalo, jako vzdycky, rovnou dostali +2 hodiny eventu navic
    ale tentokrat budu optimista, to meli i minule a pak to u nas jelo v pohode :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Tentokrat to vyšlo tak, že budem v Táboře, vyskytuje se tu někdo z vás? Jaké místo na CD doporucujete?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: v nastaveni ty appky se jen podivej, jestli mas pripojenou aplikaci PoGO
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Zkusil jsem teď nainstalovat vyloženě tu appku Google Fit a uvidím, co to udělá
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: podle me to pocita ta google fit aplikace, a pak kdyz pustis PoGO tak se to dotahne
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: ja kdyz to zapnu tam mi tam pokazde neco priskoci. takze podle me jo.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PLAGUEDIL: Takže si můžu ověřit, jestli mi to něco počítá, když nechám PoGo vypnuté, pak ho zapnu a uvidím, jestli naskočí kroky?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: po zapnuti.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak funguje ten Adventure Sync? Přičítá to kroky v reálném čase? Nebo jednou denně v nějakou dobu?
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    SARGO: Na černým mostě v obchodníků je moc fajn asijská restaurace SOHO(ano vim co pisu). Da se z ni vytočit pohodlně asi sest pokestopu. Vetsinu eventu delam tam :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hele tip pro tebe! jsem pak ochoten nekde otestovat napecene vzorky, nez je das detem... ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Tak díky za tipy, kavárna zní dobře, kdyby byl někdy pracovní event :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Seznam pěknej, ale z dvojkových mi chodí z 90% sheldři a z desítkových jeden dratiny za druhým :-(
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Koukám, že se zase změnilo osazenstvo vajíček:
    Beedoof - Pokémon GO Reference
    https://www.beedoof.com/eggs
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Co vím, tak v OC Chodov buďto lidi korzují (já třeba chodím v 1. patře, kde se lépe chytá GPSka, mám tam malý okruh vždy od jednoho shluku pokestopů k druhému), ti, kteří nemají rádi lidi a jsou rádi venku za každého počasí, můžou korzovat po parkovišti na střeše. Anebo leží na lehátkách či o patro výš sedí v sedačkách u východního shluku pokestopů (jak je např. Bambule) a chytají tam. Anebo jsou v kavárně Costa pod střechou, odkud taky na ten shluk dosáhnou.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    CIVETTA: Navic je to v horoucich peklech (cili na Cernaku)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    SARGO: Na Cernem moste je hodne gymu - pred vchodem do centra. Koncentrace lidi tam byva vysoka. Vevnitr centra, aspon tedy mne, blbne GPS, takze ji vecne nemam. Na prochazky po okoli zadna slava...jako spawnu je dost, ale prostredi sidliste zadna extra krasa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam