• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ja cekam az nasetrim pikacky na ten velkej balicek, pak se bude lihnout ve velkym. diky sparovani s mi bandem to jde fakt rychle.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja jsem spokojenej, 10km vejce a navic baby Rosalia konecne z 2km, ted jeste aby v tom 10km byl ten posledni co nemam :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    a dneska v noci bude prvni sinnoh stone.. tak to vidim asi na evolve Rosalie.. kdyz uz ji mam shiny :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja jsem malo chodil.. takze jsem mel asi jenom 17km.. tim padem jenom cerveny pokebally.. ktery jsem rovnou vyhazel.. nebylo misto v batohu
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    za mne dobrý, 5km + 10 km.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak dnes jedno 5km, nevim jestli to ma smysl nevytacet stopy abych si pohlídat volna mista
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ach ten nejvzácnější pokémon ... :-)

    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND:
    NECROMAN: já jsem si říkal, že bych toho chtěl moc.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: urcite nefunguje, to opravili davno (resp. preformulovali podminku toho questu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: včera mi to už nefungovalo, tipuji, že to už opravili.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele, funguje letos ten trik s raidama při plnění q nebo ne? Zkoušel to někdo?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: pracuju na Andělu, jsem pro :)
    Jinak právě jsem se po dvou týdnech vrátil z Koreji a vezu cca 10 pravých asijských Farfetchů, kdyby měl někdo zájem, ideálně za jinou regionálku.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: tak se hlásím pane
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: neni to nijak omezeny. Takze klidne pri nejake vhodne prilezitosti mystery boxy rozeseju - idealne nejake community dny/raidy v teple v okoli Andela apod... :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Nechceš udělat nějakej meltan sraz na pivu/kávě? :-D nebo to je nějak omezený?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    14 hodin cisteho casu na Switchi (ale nehnal jsem to a jde to asi i za min, kdyby nekdo vedel co dela)
    ale uz spawnuju Meltany! :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    komplet veci na quest, kdo chce spoilery (je videt, ze se vyplati si posetrit nejake odmeny z malejch questu)

    Pokemon GO Meltan Quest: how to get a Meltan via Let's GO Meltan Special Research | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/.../guide/pokemon-go-meltan-quest-how-to-get-a-meltan-via-special-research/
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Ježdění na Arcánovi bych ale mezi to zařadila :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v Let's Go se da jezdit na pokemonech, pokud to dava smysl
    Arcanine je na to bozi 8-)
    a uz vidim asi dalsi 3 veci, co by sly snadno implementovat sem, aby hra byla lepsi...
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Efektivně zabiješ dvě mouchy jednou ranou :-D

    Zajímavý je ten aspekt, že relativně dost questů jde udělat přes úkoly. A jelikož jsem hodila excelent asi pět minut po té, co jsem ho potřebovala (chápejte, ne tři dny jako obvykle... :-D), tak o této sérii mohu jen říct, že je mimořádně sympatická. :-D :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam