• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: jo, uz nekdo psal ze to tam poslal, ale trva nez to verifikujou
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    apkmirror zatím nic
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: konecne :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus je nova verze, co ma tagovani roku chyceni pokemona, a hlavne - reverzni trideni friendlistu/pokemonu!

    je teda ale hrozny, kdyz takovou jako basic vec musime oslavovat jako major feature :-( :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A KONECNE JDE ZVEDNOUT BAGL NA POKEMONY
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Pikachu, Eevee, Dratini, Chikorita, Cyndaquil, Mareep, Larvitar, and Beldum will appear more frequently in the wild.
    Special moves previously featured during Community Day events in 2018 will be available again during the weekend!

    Celebrate a year’s worth of Community Days in December! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/dec18-cd/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: Pravek. Ja zadam aby to za me i samo chodilo, kor ted v ty zime! ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: tak update tam byl pro ovladac, ale rozhodne to furt samo nechyta :-(
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: kdyz mas ten pokeball pripojenej ke Switchi, a neupdatuje se ti pri spusteni hry sam (v ty chvili si to jestli se nepletu osahava updaty vseho), muzes ten update forcnout v settings
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo, dneska mi to vyjadrovani moc nejde :)
    BTW, funguje nekomu to, ze mu PBP samo i chyta pokemony? Me teda od zacatku protaci sam stopy, ale pokemony musim rucne, a udajne ode dneska dela oboji (coz by jeho uzitnou hodnotu masivne pozvedlo) po nejakem updatu Let's Go. Ale me to teda nefunguje... resp. neni mi uplne jasne, jak se updatne jen ovladac.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: chtel jsi proste rict ze tam nejsou PoGo accounty :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: resp. jsou tam accounty, ale nemusis ho menit :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na Switchi nejsou accounty, proste se jen priparujes
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak je to s tím posíláním na Switch pro Meltan box? Musím mít na Switchi account, nebo mohu poslat pokemona kolegovi do jeho hry?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    od zejtra T5 Palkia
    pripominam maji ji porad i jako figurku v McD ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    PAJA07: červný bally - nedostatkové zboží :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ja cekam az nasetrim pikacky na ten velkej balicek, pak se bude lihnout ve velkym. diky sparovani s mi bandem to jde fakt rychle.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja jsem spokojenej, 10km vejce a navic baby Rosalia konecne z 2km, ted jeste aby v tom 10km byl ten posledni co nemam :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    a dneska v noci bude prvni sinnoh stone.. tak to vidim asi na evolve Rosalie.. kdyz uz ji mam shiny :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja jsem malo chodil.. takze jsem mel asi jenom 17km.. tim padem jenom cerveny pokebally.. ktery jsem rovnou vyhazel.. nebylo misto v batohu
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    za mne dobrý, 5km + 10 km.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam