• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    očekával jsem že rozdělení lig je pro pestřejší souboje ale ve výsledky když je počet odměn z pvp na den omezený a odměny jsou rozlišené podle toho v jaké lize soupeří má cenu akorát ta hlavní
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako novy utoky levny fakt nejsou...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    by mělo zobrazit asi stejně jak když vyzveš přes QR kod

    jinak teda nechapu smysl toho stitu kdyz to automaticky nabidne kdyz souper zacne pouzivat charge utok
    HASSA
    HASSA --- ---
    Vidí ten dotyčnej koho vyzývám na boj nějaký upozornění? Nebo se mu jen nějak nenápadně zbarví ikonka ve friendlistu? Esli má smysl náhodně zkoušet vyzývat ultra/best friendy..
    CRS
    CRS --- ---
    realistic pokemon dump - Album on Imgur
    https://imgur.com/gallery/jrpHa1Y
    SARGO
    SARGO --- ---
    Taky to máš na jednu odpoledne? Čas, který mě fakt sejří. Můžu dopoledne, můžu odpoledne, ale mezi tím je to vážně na pytel :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V úterý jsem si cestou zašel na raid na Krannerovu kašnu a dnes mi přistála pozvánka na Ex raid 21.12. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zatim to neni aktivni, a doufam ze ten rollout nezacne driv nez o Vanocich, nemam na to cas :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Pokémon GO 0.131.1 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-131-1-release/pokemon-go-0-131-1-android-apk-download/
    Tak už je tam prý to PvP, konečně se změnil úvodní obrázek a pro legraci mi to po updatu smazalo party, co jsem měl přípravené. Je vidět o kolik se bude zvedat CP a nejde trénovat Pokémona, když je v partě. Ještě tam bude určitě nějaká drobnost, na kterou jsem zapomněl.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Eggzíci jsou v pohodě, ti prostě občas jsou a quest to není výjimečný - ale když se najde expert, který, ač to slyšel mnohokrát dokola, si neschoval aerodactyla - tak ten se načeká. :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Takže v "Hatch an egg".
    Pokémon Go December Field Research quests, how Special Research quests and Research Breakthroughs work • Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/...n-go-field-research-special-research-quests-research-breakthroughs-5392
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MOIRAIN: Dneska jsem měla jednoho v questu, bohužel už nevím v jakém :/
    AETHER
    AETHER --- ---
    MOIRAIN: Jsem na tom stejne:(
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    já se zasekla na chytání eggcutorů, už jsem týden či dva neviděla ani jednoho
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MIHAI: zavidim.. ja mel normalniho.. a ani ne moc silnyho..
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Jako dárek za 7 denních questů shiny Articuno. To si dám líbit, ani mě pak nevadila absence sinoh stonu :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nekdy klidne, ale zejtra zacina nova liga Path of Exile, tak ted asi nebudu moc jako vychazet z domu... :-) Kazdopadne urcite budu pristi patek na EX raidu ve 13 na Ujezde.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na objizdeni gymu idealni :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pražáci s Go Pikachu, nejste někdo ochotný se se mnou sejít a věnovat magic box? Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam