• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Akorát pozor - mají omezenou platnost

    Fakt je, že se prostě domlouváme na kanálu... pak to docela odsejpá
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    TROFOZOIT: Od UF i na dálku a nezohledňuje to jestli to má zapnut.
    Jako mě ty pozvánky na souboj chodí, ale kolikrát se mi to do něj vůbec nepřihlásí, takže dostanu těch pozvánek třeba pět než zafunguje. Když k tomu přijde notifikace, tak to nefuguje a proč jindy jsem ještě nevypozoroval...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    já doufám že to jednou udělají tak že se ti v nearby budou ukazovat trenéři v tvém okolí které budeš moc vyzvat aniž bys musel všem náhodným lidem koukat do telefonu jestli nehraje pogo a nechce dát bitvu :D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Chápu dobře, že frienda můžu vyzvat i na dálku? Ale ono to jaksi moc nezohledňuje, jestli to má vůbec zapnutý ;)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    WABICEK: Bychom mohli někam nahrávat naše QR kody a tady dohadovat boje
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jee já bych to chtěl vyzkoušet, pozvete mě někdo na "bitku"
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    PLAGUEDIL: ja sem zakladal. Kdyz zakladal kolega, tak mi to vubec nedorazilo. Teda dorazilo to jednou, ale to uz byl celej request davno pase :-). Pravdepodobne bude chyba v tom, ze tady v kanclu nemam GPS, nicmene teda je to chyba ponekud neosetrena. Zadna hlaska, zadna vyzva at se racim presunout nekam kde mam GPS signal, nic. Jen marny pokusy a nepredvidatelny vysledky.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Co máte, kverulanti? Vždyť to funguje v pohodě.
    Jen jaksi... velmi důsledně nevyhrávám. :-D Ale to mě zase tak nepřekvapuje :-D :-D
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    a zakladali jste nebo jste byli pozvani?
    RESTA
    RESTA --- ---
    COBRA_: u mňa to isté... Ja biela obrazovka, kolegyňa ma rozbila na hadry :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Prvni pokus o souboj. Kolega: "ty nebojujes?" Ja: "mam bilou obrazovku".
    Jakoze celou bilou. Nic se nedelo. Premitam, co ti kreteni zas podelali :-)
    UBU
    UBU --- ---
    Hele, něco mi uniká, že u tyrana se stone edge nabíjí mnohem rychleji než crunch? Je tam nějaké vodítko co se nabíjí jak rychle, nebo je to jen klasickej Niantic voser?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    ja cekal ze je poslu do boje a pak se nekdy vrati, ne ze u tiho musim sedet. to se nepotkame vubec s nikym
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    očekával jsem že rozdělení lig je pro pestřejší souboje ale ve výsledky když je počet odměn z pvp na den omezený a odměny jsou rozlišené podle toho v jaké lize soupeří má cenu akorát ta hlavní
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako novy utoky levny fakt nejsou...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    by mělo zobrazit asi stejně jak když vyzveš přes QR kod

    jinak teda nechapu smysl toho stitu kdyz to automaticky nabidne kdyz souper zacne pouzivat charge utok
    HASSA
    HASSA --- ---
    Vidí ten dotyčnej koho vyzývám na boj nějaký upozornění? Nebo se mu jen nějak nenápadně zbarví ikonka ve friendlistu? Esli má smysl náhodně zkoušet vyzývat ultra/best friendy..
    CRS
    CRS --- ---
    realistic pokemon dump - Album on Imgur
    https://imgur.com/gallery/jrpHa1Y
    SARGO
    SARGO --- ---
    Taky to máš na jednu odpoledne? Čas, který mě fakt sejří. Můžu dopoledne, můžu odpoledne, ale mezi tím je to vážně na pytel :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V úterý jsem si cestou zašel na raid na Krannerovu kašnu a dnes mi přistála pozvánka na Ex raid 21.12. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam