• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    RICARDERON: Z toho si nic nedělej. Já včera chytil shiny Arona 52...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    shinypikaču s čepicí. To se vyplatí. Fakt smíšený pocity.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nemá někdo z místních herní nick DJTemelin?

    Mám ho v přátelích, nevím, kdo to je a zřejmě dělá ve stejné dirmě - přetahukeme se gym před barákem. A chtěl bych parťáka na raidy před praci. :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: ja dneska chytil shiny Shuppeta.. tak to byl dneska nejaky shiny friendly day :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pozor, minihistorka s dobrým koncem. 8-)
    Vůbec mi to doma nechodí a tak vždy mírně trpím, když někdo vykládá, jak mu to za večer vychodí vejce. Ale včera se můj nechodící panďál náhle sebral, obešel (obešel!) rybník, chytil jednoho shiny kapra a šel zase zpátky.
    Po pravdě, působilo to skoro strašidelně. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: too late
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Pokud čekáte s protočením prvního stopu dne na večer kvůli inkubátoru, tak nemusíte - už to zapnuli. Právě jsem jeden vytočil
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: Asi nemám tak velkou fantazii. :-) Tak jasně, že se tam snažím nacpat s čím budu mít šanci, ale že bych na to šel přes psychologii typu: Jaký ten druhý je, takový mi dá Pokémony a podle toho vyberu já... ale je pravda, že já to hraju s lidmi, když jsme každý někde jinde. Třeba já v Praze a druhý na v Japonsku. Což je dobrý, když jste si nechali friendy z daleka a došli jste s nimi až na vysoký lvl přátelství, tak s nimi máš další interakci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Seznam doporučených pokemonů, kterým pořídit druhý útok
    Second Charged Move Recommendation List [GamePress] : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/a764oj/second_charged_move_recommendation_list_gamepress/
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Jelikož při tom vykecáváme, zpětná vazba je bezprostřední :-D
    Jasně, že vidím. Že to flinkové ženou na štěstí a hračičkové ti nasadí něco obskurního, to je asi viditelné hned, ne? Ti první ti na raid přijdou bez připravené skupiny i když to máte o chlup, a ti druzí organizují challenge "pidgey proti legendárce". On ten přístup sedí tak nějak obecně ve všem... :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    PLAGUEDIL: Přesněji pokud to nevyžaduje přítomnost na stejném místě. Mohlo by to být aspoň na tolik chytré, aby poznalo, kdy dotyčný reaguje a kdy to má vypnuté nebo nějak uspané. Takhle se mi taky jednou stalo, že jsem pustila žádost a když dlouho nic jsem na to zapomněla a pak najednou vidím, že už bojuju ;)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    dat si real time battle s někym ve hře ktera nema integrovany chat je naprosty nesmysl.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: To v tom všechno tohle opravdu vidíš? :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Hele jo, chvíli před spaním. Prvek strategie tam není velký, ale je často zásadní - a když zrovna dávám pozor, je to věc, na které vyhrávám. Baví mě hrát s lidma, které osobně znám: sledovat, jak si kteří lidé vybírají pokémony a jak je kombinují k sobě v souladu s vlastní osobností a celkovému hernímu stylu, též odhadovat míru jejich ochoty měnit útoky, vychytávat obranu proti mým vlastním oblíbencům, hravost x hrubá síla atd. (Takže já si tam vlastně hraju s vlastní předvídavostí.) A když se mi chce hodně spát, je to to zmíněné "tap tap tap" a taky v té chvíli není špatné. :-D

    PS: kámen mi od začátku padl jeden, čert je vem. :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Takže to mají všichni stejně. :-) Bavilo to jen moje děcka, ale asi tak 2 dny, než taky zjistili, že je to naprd :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    JEREMIUS: donutilo mě to o několika měsících lognout ale po zjištění jak to je nastavený mě to přestalo bavit hned
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    pvp hraji jen kvuli tem novym sutrum, jinak je to o ničem max tak do hospody s jinými trenéry, ale momentalne ... bohuzel nic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tap tap tap tap nikdy nebude zabavny. Meli to proste udelat jako turn based, klidne automaticky pocitany, misto stitu nejaka moznost break/change apod.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BTW baví někoho reálně to PvP? Jako že by se každý den těšil, jak si skvěle zabojuje
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    THEMAKARESH: To jo no, když já mám všechny svoje bojivníky po víkendu bohužel ještě na marodce .)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NACITALKA: Dík, dobrý boj. Teda ten druhý se ti moc nepovedl, ale ta parta, proti který si bojovala, prohrála zatím jenom jednou. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam