• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A stojí ti to za tu strašnou nudu? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: je tam sance na rare candy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HASSA: moje taktika je, že trainer battles vůbec nedělám, pokud zrovna nepadá 5x Sinnoh stone :)
    HASSA
    HASSA --- ---
    Btw jakou mate taktiku na trainer battles? De mi o rychlost. Me se nejvic osvedcil Kyogre proti Candele. Infernape padne na 7 ran, electivire dostane instant z hydro pumpy a moltres padne na dalsich 7 ran. Zadnej secondary utok od nich a kyogrovi zustane pulka hp.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: potvrzuji, dal jsem teď 5x Great battle s Blanche a je z toho za 5 minut 5x Sinnoh Stone :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tradiční CD - mi dojde posledni baterka do pluska vecer, tak musim vstavat brzo a jedu do Ikei, ale protože překvapivě mají masové kuličky už od rána, tak se zdržím a prošvihnu začátek eventu. Načež se ukáže, že na swinuby neumím házet, a moje spotřeba ballu je extremni, a jsem na suchu po 2 hodinach (hlavně ze jsem nekolik stovek micu smazal vcera). Kratce na to dochazi i misto v pokemon baglu, kde si z hruzou uvedomuju, ze vlastne nemuzu mazat jako obvykle, protoze mam v umyslnu vsechny swinuby jeste tradnout. Kdyz dojde i baterka, tak zkusene vyndam usb kabel, zlomim ho pri pokusu ho zasunout do powerbanky, a muzu jit domu.
    Ale jako 11 shiny i tak dobrejch, sorry Richarde... ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na community den jsem se dneska vykaslal, jen jsem si na 5 minut zapnul hru cestou na nakup a hle, prvni Swinub a hned Shiny :D
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    SARGO: dík. Pro mě upna novinka
    SARGO
    SARGO --- ---
    CHOCHA: Ťukneš na Nearby a tam máš vlevo nahoře Battle :-)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Musím se zeptat jak se bojuje proti AI? Abych vybojoval ten gem
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Čekal jsem, že jich bude dneska hodně, ale tohle je extrém :D

    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Aha, takže zase objevuji asi Ameriku, ale je divný, že jsem včera večer dostal jenom stardust a až v noci mi fungoval ten šutr, a to jenom 3x, kdy jsem boj s trenérem hodil jenom jednou až na večer asi v těch sedm a ty šutry byly k mání až po jedenácté.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: to bylo ohlaseny predem, dneska a zejtra (a buhviproc i vcera) mas garantovane kameny z 5x pvp a 5x proti AI (normalne je odmena 3/1 boj a jen s sanci na kamen).
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    THEMAKARESH: To bude naschvál. Jinak by lidi neměli za co evolvovat na CD mamoswine. Jinak to to niantic klasika - snažíš se pracně něco získat a nakonec to maj všichni bez práce...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Takže pro mě 8 kamenů během 20 minut. Not bad, not bad...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Má to Niantic nějaké zmršené. Teď jsme vykopali z challenge a trainer ruzný účty 3-5 kamenů...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    WABICEK: Na CD ho tahat nebudu, ale večer by to mohlo jít v okolí vodičkovky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw Mamoswine uz jde evolvnout, nevim jako uplne presne proc :-)
    HASSA
    HASSA --- ---
    JEREMIUS: ten stardust je lakavej, kdyz k tomu prdnes i ten star piece tak to bude hezky naskakovat..
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    hodil by se mi zas nějaký box s meltany, nemáte někdo se switchem čas o víkendu? rád si zajedu libovolně po Praze plus nějaká případná odměna (konzumace? nějaké trady? ....)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jestli to chápu správně, tak zítra není potřeba hrotit lov prasat na CD a je to celkem jedno, je to tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam