• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: asi tri legendy se trochu zmensily v batohu, tak bych tipnul, ze tohle bude nejakej vedlejsi efekt :-)

    kazdopadne ten AR mod zatim neni aktivni, pravdepodobne ho proste pusti az bude tahle verze forced
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tohle přeci nemůže vzniknout omylem. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: uz opraveno. Pro zmenu srandovni bug s tim, ze pri trade jsou vsichni pokemoni zmenseni... priblizne na tuhle velikost :-)

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MARTHINEZ: Tak mně nakonec taky pomohlo odpárování Pluska (i unmount přímo z PoGO), odpárování Mi band v jeho vlastní appce, force kill téhle apky a pro jistotu restart PoGO. Možná něco z toho nebylo potřeba. Pak se připojil okamžitě.
    Jiné BT zařízení naštěstí nemám. Zato mám 17 nových Meltánků :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ja bych si tipnul, ze ty dve veci (Smeargle a AR mode) jsou proste pohromade jen proto, ze je pridavaji spolecne :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TAHRQA: ja mam teda presne opacny plan
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: To si nutně nemyslím. Jestli něco, tak bych předpokládala slučování rodin :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: na redditu uz se spekuluje, ze Smeargla bude mozne ziskat tak, ze uzivatel bude pouzivar Photo mode a Smeargle se s malou sanci objevi v tomto photomode u jineho pokemona, zkopiruje takto jeho sadu utoku a bude mozne ho takto chytit :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    NECROMAN: Paráda, takže i těch pár nemodrejch přeběhne k modrejm...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: tak to zase jako forced nebejva hned, myslim jeste nikdy nedali forced s chybama, komunita to vzdycky zachytila vcas... ale je to otravny, a ja treba mam zakazanou automatickou aktualizaci hlavne kvuli PoGO.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: celkem asi jedno, zda clovek stahne nebo ne, pokud je jako vzdy forced pro spusteni :D tak jako tak si nezahrajes :D

    Jsou to koko... co dodat. Ani me to neprekvapuje
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw neaktualizujte, nova verze nejde spustit
    nikomu
    uz jsme se tusim i tady o tom dohadovali, ja chapu, ze se nedela nejakej super testing nove verze, a misto toho je postupnej rollout - ale ze nejde pustit vubec nikomu, to uz je prehnany, ne? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novej loading screen, Smeargle

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pisou v shopu, tj. bude urcite za pekne mastnou sumu coinu :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Tak jen doufám, že půjde vyhodit. 8-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do hry přibude nový předmět "Team Medallion". který umožní změnu týmu jednou za rok
    https://twitter.com/Chrales/status/1097276435318915072
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    HASSA: třeba navolit si co nejslabší pokémony a nechat se zabít na první ránu?
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    TROFOZOIT: já měl podobný problém. Mám honor 9 telefon a honor 3 band náramek. Vždycky pomohlo unpair device v aplikace huawei health, a pak jsem se klidně mohl připojit ke switchi
    HASSA
    HASSA --- ---
    JEREMIUS: No to prave resim - aby to byla co nejkratsi nuda. Mas jednu odmenu denne a zadna z moznosti neni spatna, tak me zajima esli nekdo prisel na jeste rychlejsi zpusob jak tenhle jeden boj zefektivnit.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A stojí ti to za tu strašnou nudu? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam