• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TAHRQA: ja mam teda presne opacny plan
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: To si nutně nemyslím. Jestli něco, tak bych předpokládala slučování rodin :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: na redditu uz se spekuluje, ze Smeargla bude mozne ziskat tak, ze uzivatel bude pouzivar Photo mode a Smeargle se s malou sanci objevi v tomto photomode u jineho pokemona, zkopiruje takto jeho sadu utoku a bude mozne ho takto chytit :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    NECROMAN: Paráda, takže i těch pár nemodrejch přeběhne k modrejm...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: tak to zase jako forced nebejva hned, myslim jeste nikdy nedali forced s chybama, komunita to vzdycky zachytila vcas... ale je to otravny, a ja treba mam zakazanou automatickou aktualizaci hlavne kvuli PoGO.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    EVILMIND: celkem asi jedno, zda clovek stahne nebo ne, pokud je jako vzdy forced pro spusteni :D tak jako tak si nezahrajes :D

    Jsou to koko... co dodat. Ani me to neprekvapuje
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw neaktualizujte, nova verze nejde spustit
    nikomu
    uz jsme se tusim i tady o tom dohadovali, ja chapu, ze se nedela nejakej super testing nove verze, a misto toho je postupnej rollout - ale ze nejde pustit vubec nikomu, to uz je prehnany, ne? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novej loading screen, Smeargle

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pisou v shopu, tj. bude urcite za pekne mastnou sumu coinu :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Tak jen doufám, že půjde vyhodit. 8-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do hry přibude nový předmět "Team Medallion". který umožní změnu týmu jednou za rok
    https://twitter.com/Chrales/status/1097276435318915072
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    HASSA: třeba navolit si co nejslabší pokémony a nechat se zabít na první ránu?
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    TROFOZOIT: já měl podobný problém. Mám honor 9 telefon a honor 3 band náramek. Vždycky pomohlo unpair device v aplikace huawei health, a pak jsem se klidně mohl připojit ke switchi
    HASSA
    HASSA --- ---
    JEREMIUS: No to prave resim - aby to byla co nejkratsi nuda. Mas jednu odmenu denne a zadna z moznosti neni spatna, tak me zajima esli nekdo prisel na jeste rychlejsi zpusob jak tenhle jeden boj zefektivnit.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: A stojí ti to za tu strašnou nudu? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: je tam sance na rare candy
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HASSA: moje taktika je, že trainer battles vůbec nedělám, pokud zrovna nepadá 5x Sinnoh stone :)
    HASSA
    HASSA --- ---
    Btw jakou mate taktiku na trainer battles? De mi o rychlost. Me se nejvic osvedcil Kyogre proti Candele. Infernape padne na 7 ran, electivire dostane instant z hydro pumpy a moltres padne na dalsich 7 ran. Zadnej secondary utok od nich a kyogrovi zustane pulka hp.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: potvrzuji, dal jsem teď 5x Great battle s Blanche a je z toho za 5 minut 5x Sinnoh Stone :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tradiční CD - mi dojde posledni baterka do pluska vecer, tak musim vstavat brzo a jedu do Ikei, ale protože překvapivě mají masové kuličky už od rána, tak se zdržím a prošvihnu začátek eventu. Načež se ukáže, že na swinuby neumím házet, a moje spotřeba ballu je extremni, a jsem na suchu po 2 hodinach (hlavně ze jsem nekolik stovek micu smazal vcera). Kratce na to dochazi i misto v pokemon baglu, kde si z hruzou uvedomuju, ze vlastne nemuzu mazat jako obvykle, protoze mam v umyslnu vsechny swinuby jeste tradnout. Kdyz dojde i baterka, tak zkusene vyndam usb kabel, zlomim ho pri pokusu ho zasunout do powerbanky, a muzu jit domu.
    Ale jako 11 shiny i tak dobrejch, sorry Richarde... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam