• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    RESTA
    RESTA --- ---
    PLAGUEDIL: ja asi 500 fotiek a stále nič. Bud robím nieco zle alebo len smola.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    nejak nechapu co a jak mam fotit? ty new vzdycky jen dismissnu to je chyba...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    konečně, asi mě to nebude bavit každý den ...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ten je uplne bozi, jak tam simuluje na zemi v arene, to jsem skoro smichy spadnul ze zidle :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    taky zvlášť když už vyšel další trailer https://www.youtube.com/watch?v=bILE5BEyhdo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: tipuji také nějakou tu cross-propagaci filmu Detective Pikachu v PoGO :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nintendo of Europe
    Tune in on 27/02 at 15:00 CET for roughly 7 minutes of new information in a livestreamed #PokemonDirect presentation

    trochu offtopic, ale vseobecne se predpoklada prvni predstaveni nove originalni Pokemon hry pro Switch, s nadeji na nejaka nova PoGo propojeni... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo. Jinak nevim, jestli to je nahoda, ale vcera jsem zurive mackal a fotil co nejrychlej a nic, a dneska noopak jsem dal jednu fotku a pak jsem sel resit hlasitost, proto v tramvaji to delalo desnej zvuk (bez ohledu na to ze mam zvuky zakazane), takze jsem si dal s kontrolou na cas. Asi to vyhlasim za uspesnej ritual... :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: To s tím spawnem chápu, že stačí pak hodit ten foťák dolů a buď se objeví nebo ne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: to nejde o to ze je skoro neviditelny, ale ze je viditelny aniz bys tu fotku musel rozkliknout, coz by mohlo dost urychlit ten proces. Zkusim zejtra (pravdepodobne nemuze prijit vic nez 1x za den).
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak jako na téhle fotce je skoro neviditelný nebo se mi to zdá?
    Jako mě už se taky objevil, ale asi až po 1000 fotkách, kdy jsem zkoušel i fotit různý Pokémony, ale to na to vliv asi nemá...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to jsem presne potreboval, eevee/pikachu s kytickama na hlave, protoze mam prebytek mista v baglu asi :-(

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: ale co jsem dneska procital reddit, tak jeste rychlejsi je proste jen fotit, a hlidat si nahlad, protoze ta jeho makovice se tam objevi, pokud "spawne"

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: vcera jsem koukal na Walking Dead a fotil CELOU episodu, nakonec jsem mel pres 1000 fotek. A nic. Dneska rano jsem ho vyfotil na prvni fotku. Fakt specialni RNG... :-)
    Kazdopadne je videt uz pri takovem tom nahledu, co je vedle spouste, takze jsem delal to -
    cvak/nahled/zpatky.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Nějaké tipy a triky, aby padl z těch fotek co nejrychleji Smeargle?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    Já jich zvládla asi dvacet a shiny ani jeden :(
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: 32 úkolů, shiny nula. :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na community day jsem si vzpomněl až 10 minut před 14h, splněn 3 questy, slabota.
    Kdyby měl ale někdo volného Huntaila či Gorebysse, tak vyměním za Meltan box :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja jich taky protocil hodne.. a jeden shiny.. kamarad mel podobny mnozstvi a shiny pet
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    KOTVUS: cca ze 40 stopu 2 shiny, zadna slava :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: skóre na 14 potkaných pokéstopů 1 shiny, feebas asi 3 pokéstopy, 1 shiny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam