• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NACITALKA: nemáš zapnutý na Androidu spořič baterie? Pokud je zapnutý, tak trackování km na pozadí nefunguje.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: Dle hodinek a telefonu jsem za tu dobu dala asi deset km, tam to je zaznamenany. Ale PoGo nic nenacetlo, ani po restartu, nic. Pohyb pesky i na kole, pomalu. Do tech tri hodin se to nacitalo normalne. Eggstravagantní zásek toto!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Me se už tři hodiny asi nenačítaj km na vajíčku, neděje se to ještě někomu?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_: mě zas ar normalně nefunguje protože niantic, ale v tomhle modu to funguje v pohodě.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sem si puvodne myslel ze to foceni pokemonu (aby ti tam vyskocil treba Smeargle) se dela pri chytani, pak sem zjistil ze ta funkce je i v pokedexu a ze to bude nejspis to misto kde je to treba delat, akorat ze se mi do toho nutilo AR+. Ktery mam jinak (behem chytani) vypnuty. Stejne se proste zaplo a na nic se neptalo. Sel sem do settings, ale volba nikde. Tak sem vypnul permission pro kameru v systemu. Ted me to nenecha featuru pouzivat, pac prej k tomu, abych ji moh pouzivat, musim tu kameru povolit. Tak nevim :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ne.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele, je už ten Mime Jr. ve hře nebo ne?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    SARGO: U nás tak leda že to bývala celá rodina, možná kdysi, nebo ani nikdy ne a je to jen člověk se třema, čtyřma mobilama ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Fakt je, že pořád ještě mi ten náš kousek Prahy v tomhle přijde dost raritní :-D A dost často v tom jede celá rodina, to je pak několik lidí "v jednom".
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Mam to stejne, pohybuji se nejcasteji na dvou mistech, ve dvou skupinach hracu pokemonu, ale 120 lidi to neda ani nahodou.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: tyve tolik lidi ja ani neznam, natoz aby to byli znami co hrajou pokemony :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ...ten 98% lucky shiny groudon mě ovšem s lucky docela smířil. :-D
    (Mám přes 120 best, všichni jsou skutečně "friend", ne "někdo neznámý na dopisování", čili místní a potkáváme se - to pak ty interakce skáčou samovolně ve velkém. Neúprosná statistika. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja uz si udelal v pratelich groupu na "friend co vim odkud je a muzu se s nim setkat", ktere ted posilam prednostne... :)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Mam lucky friend s TRIRAIN, mam pocit, ze jsme friendi tady odsud, tak kdyby chtela lucky vymenu, at mi posle SZ. Ostatnim se omlouvam za spam, ale tenhle system “najdi si sveho lucky frienda” je ponekud nestastny.
    JENNES
    JENNES --- ---
    SARGO: tak to mas velky stigro, ja to huntim od zacataku co to je venku, udelal sem pres 90interakci s mejma 35BF a dodneska sem lucky frienda nevidel :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Lucky friendi jsou peklo. Chodí mi jeden za druhým, a to ani lucky pokémony ráda nemám, zato ráda vyhazuju a na trade nechávám úplné minimum. Ideální bonus pro mě, fakt. :-D
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Nechodi sem Blackfildo? Jsme lucky friendi a já ani nevím, kdo to je :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dík vám všem.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    RESTA: haha, mas recht, zkusil sem to podrzet mirne vlevo a ten krizek ma fakt aktivni plochu vetsi nez se zda, lol
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    HARALD: Taky jsem si toho nove vsiml. Staci zascrollovat.
    RESTA
    RESTA --- ---
    HARALD: Tych co sa tento "feature" tyka, ze sa im defaultne prekryva X a evolve tlacitko, tak si proste mozu posunut obrazovku pokemona smerom nahor trochu, co posunie aj evolve vyssie, ak chcu evolvovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam