• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    TYCZKA: A taky to moc pěkně vypadá v Pokédexu :-D
    RESTA
    RESTA --- ---
    TYCZKA: polovičný stardust pri powerup a aktuálne by mali mať Att/Def/HP min 12/12/12 - takže patria k tým "lepším"
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ja jsem nejak nepochopila, k cemu mi vubec pak ty lucky pokemoni jsou. prinasi to nejakou vyhodu? prosim vysvetlete mi to nekdo :))1
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj zatím jediný Lucky Friend je EdieSloan, bohužel také netuším, kdo to reálně je :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mým druhým lucky friendem je Finka, kterou jsem na podzim potkala na školení...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja mam pro zmenu Haralda, ten je urcite odsud? ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Matous0607 tu s námi je?
    Aneb najdi svého lucky frienda, když ho neznáš.:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: Po pravdě kilometry jsem nikdy řešit nemusela, jen mě zajímalo chytání, kteréhožto jsem chtěla dosáhnout (a včera v noci se mi to konečně podařilo, muhahá - několik dní bez dětí a byl to "odpočinek", že bych chtěla tak týden spát, a nejspíš to i udělám :-D); ale zahlédla jsem spekuace, že je to snad 40 kilometrů za den, což mi připadá dost málo; ale jestli je to jako u toho chytání, tak je tam nějaký limit za sedm dní a když ho člověk dosáhne, dostává se do nějakých denních limitů. Problém je, že o těch počtech se spíš spekuluje. Ale možná tu bude mít někdo lepší zdroje :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    COBRA_: TVL :D

    Děkuji všem za pozornost :)*
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: Je to mozne, ale myslim si, ze jsem uz dala mnohokrat vic km. Jaky by ten limit mel byt? Nemuzu to najit :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    se nam vsem ulevilo, byl to divnej svet ve kterym nacitalka nenacitala...
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: On je tam nějaký denní limit, nepřesáhla jsi ho?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Už načítám, uf :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NECROMAN: nene, mam iphone a hraju to zaroven na iwatchi a jeste s pogo plus, chytani a pokestop normalne funguje, a bezne to pocita i ty kilometry, kroky atd., ale od 15:00 to nepocita. Ale mela jsem tu v tyhle oblasti nekolikrat obsazeny glitchnuty gymy kdy nejdou treba az dva mesice vybojovat... ale asi to neni ojedinela chyba, uvidim zitra po devaty, zatim jsem to nekolikkrat odpojivala, restartovala, vypinala, nechala vybit a nic...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NACITALKA: nemáš zapnutý na Androidu spořič baterie? Pokud je zapnutý, tak trackování km na pozadí nefunguje.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: Dle hodinek a telefonu jsem za tu dobu dala asi deset km, tam to je zaznamenany. Ale PoGo nic nenacetlo, ani po restartu, nic. Pohyb pesky i na kole, pomalu. Do tech tri hodin se to nacitalo normalne. Eggstravagantní zásek toto!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Me se už tři hodiny asi nenačítaj km na vajíčku, neděje se to ještě někomu?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_: mě zas ar normalně nefunguje protože niantic, ale v tomhle modu to funguje v pohodě.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sem si puvodne myslel ze to foceni pokemonu (aby ti tam vyskocil treba Smeargle) se dela pri chytani, pak sem zjistil ze ta funkce je i v pokedexu a ze to bude nejspis to misto kde je to treba delat, akorat ze se mi do toho nutilo AR+. Ktery mam jinak (behem chytani) vypnuty. Stejne se proste zaplo a na nic se neptalo. Sel sem do settings, ale volba nikde. Tak sem vypnul permission pro kameru v systemu. Ted me to nenecha featuru pouzivat, pac prej k tomu, abych ji moh pouzivat, musim tu kameru povolit. Tak nevim :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam