• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: No mně jde o to, abych mohl rychle dohazovat do gymů svoje 2 děcka. Takže mám svůj účet, pak na duálním mám 1 syna. Ale 2. nemám už jak dát. Zkusím možná další aplikaci, jak píše
    EVILMIND
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: existuji i jine podobne android aplikace, jsem pro draky pouzival na tabletu Island, fungovalo tam tehdy i PoGO, jen jsem to teda nehral tak...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    JEREMIUS: Používám dlouhodobě, na duálním PoGo musí být jen účet přihlášený přes PTC, přes Google účet to nefunguje. A když to zrovna nejde ani přes ten PTC, tak vymazat mezipaměť.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty? Mně se to nedaří
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: Vážně nejvíc miluju, když si večer (obě děti v pubertě) sednu a třídím si pokémony, od každého každé pohlaví a vývoj, shiny a lucky :)

    Aahhh, miluju svůj Pokémon Plus!

    A hned ráno si s dceřinným účtem vybattluju stony a stardust :D

    A to jsem to původně dětem zakázala, aby nebyly závislý... mno... oni teď maj Fortnight a TikTok, a já furt chodim vajíčka ;P

    /uzavírám okénko anonymních pokéhráčů, jestli se tedy někdo ještě nepotřebuje ventilovat
    CODE
    CODE --- ---
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    to jsou veci, toho jsem si treba vubec nevsimla :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    TYCZKA: A taky to moc pěkně vypadá v Pokédexu :-D
    RESTA
    RESTA --- ---
    TYCZKA: polovičný stardust pri powerup a aktuálne by mali mať Att/Def/HP min 12/12/12 - takže patria k tým "lepším"
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ja jsem nejak nepochopila, k cemu mi vubec pak ty lucky pokemoni jsou. prinasi to nejakou vyhodu? prosim vysvetlete mi to nekdo :))1
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj zatím jediný Lucky Friend je EdieSloan, bohužel také netuším, kdo to reálně je :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mým druhým lucky friendem je Finka, kterou jsem na podzim potkala na školení...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja mam pro zmenu Haralda, ten je urcite odsud? ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Matous0607 tu s námi je?
    Aneb najdi svého lucky frienda, když ho neznáš.:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: Po pravdě kilometry jsem nikdy řešit nemusela, jen mě zajímalo chytání, kteréhožto jsem chtěla dosáhnout (a včera v noci se mi to konečně podařilo, muhahá - několik dní bez dětí a byl to "odpočinek", že bych chtěla tak týden spát, a nejspíš to i udělám :-D); ale zahlédla jsem spekuace, že je to snad 40 kilometrů za den, což mi připadá dost málo; ale jestli je to jako u toho chytání, tak je tam nějaký limit za sedm dní a když ho člověk dosáhne, dostává se do nějakých denních limitů. Problém je, že o těch počtech se spíš spekuluje. Ale možná tu bude mít někdo lepší zdroje :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    COBRA_: TVL :D

    Děkuji všem za pozornost :)*
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SARGO: Je to mozne, ale myslim si, ze jsem uz dala mnohokrat vic km. Jaky by ten limit mel byt? Nemuzu to najit :)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    se nam vsem ulevilo, byl to divnej svet ve kterym nacitalka nenacitala...
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: On je tam nějaký denní limit, nepřesáhla jsi ho?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Už načítám, uf :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NECROMAN: nene, mam iphone a hraju to zaroven na iwatchi a jeste s pogo plus, chytani a pokestop normalne funguje, a bezne to pocita i ty kilometry, kroky atd., ale od 15:00 to nepocita. Ale mela jsem tu v tyhle oblasti nekolikrat obsazeny glitchnuty gymy kdy nejdou treba az dva mesice vybojovat... ale asi to neni ojedinela chyba, uvidim zitra po devaty, zatim jsem to nekolikkrat odpojivala, restartovala, vypinala, nechala vybit a nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam