• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: ja myslím že teďka ještě bude defense. a taky tam nebudu.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    WABICEK: Asi nestíhám. Jede se ještě Defense nebo už je Speed forma?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: to me taky, ale musim nakonec priznat, ze prestoze jsem behem tech par roku prchnul nekolikrat k jinejm GPS hram, ktere zcela objektivne byly lepsi a zabavnejsi, nakonec jsem je stejne hrat prestal - proste proto, ze tam nebyli lidi. Myslim jsou jen dve hry, kde by to mozna mohlo byt jinak - Harry Potter a Minecraft. Ale jelikoz HP dela taky Niantic, a Minecraft me nikdy nebavil, tak to asi mam v PoGO nafurt... :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    kdybyste zejtra nekdo chtel ex-raid dopoledne na ujezde (snake), tak dejte vedet.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    XSI: připadá mi to překomplikovaný, aspoň za tu cca hodinu, co jsem tomu zatím věnovala
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Mám to podobně. Ale PoGo mě už minimálně rok nebaví. Je to pořád to samé dokola. Tak uvidíme, třeba se HP chytne a zase mě bude nějakou dobu bavit
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    COBRA_: Tak vidíš. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Založil jsem místnost pro Harry Potter Wizards Unite, potkáme se tam :)
    [ Harry Potter: Wizards Unite ]
    XSI
    XSI --- ---
    Já jsem si ho stáhla, strávila s tím dvě hodinky venku, asi tomu dám pro faktor novosti nějakej čas, ale upřímně mě to moc neba, připadá mi to zajímavý protože je to nový (a btw to není tak infantilní jak Pokémoni) ale z dlouhodobýho hlediska to vidím asi jak s Magussem.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    THEMAKARESH: proc bych to jako delal? :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    COBRA_: Ty sis stáhl Harryho Pottera? :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    THEMAKARESH: je dycky roztomily jak nekdo vezme vtip smerovanej na neho jakoze je to obracene :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN:No nevím, mě Harry moc nebere. Jak bylo v tom dílu South Park: The Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers, kdy si ty kluci hrajou na pána prstenů a jdou okolo děcek, který si hrajou na Harryho Pottera, tak se jim jen začnou hrozně smát a Cartman pronese na jejich adresu: „Teploušové.“ :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera jsem asi po roce a půl zapomněl úplně zapnout hru, také včera náhodou vyšel Harry Potter Wizards Unite, tak to vidím s PoGo do budoucna špatně...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Ahoj.. neznate, prosim, hrace dadulice?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    HARALD: Dík :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    WABICEK: zase lepsi nez ldybys tam prisel raid nebude vubec, myslim.
    SARGO
    SARGO --- ---
    NACITALKA: Jsou taková místa, ale třeba u nás, aby se důmyslně skryli, by si museli vykopat podzemní nory a dýchat trubičkou. :-D
    HARALD
    HARALD --- ---
    NACITALKA: Byla to vzpomínka na doby s osmibitovou grafikou, kdy ty pixelované obrázky byly tím nejlepším, co bylo k dispozici. V téhle grafice vycházely první Pokémon hry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam