• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Fakt je, že aplikace padala strašně. Nicméně doufám, že ladí s přesčasy a místo pomocné síly z ulice posadili do křesla někoho, kdo tomu rozumí :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Nebo něco podobnýho, jak se na začátku i v České republice objevoval růžový Shellos. Mají to prostě v Nianticu zmáklý. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    me bavi jak predstiraji, ze to jako takhle udelat chteli... tomu verim asi jako ze meltani co se random objevovali na mape, hazeli errory a vyskakovalo z nich pak neco jinyho byla taky planovana akce :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Škoda, hrozně se mi to líbilo. Byť teda byla otrava, jak jich bylo málo. Snad to brzy vrátí :-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    temného jsem potkala včera, kousek od bytu, bohužel to byl f* zubat, takže jsem nechytila
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: včera jsem náhodou chytil jednoho temného z práce. Zajímavý koncept, uvidíme, co z toho bude.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Haha, shadow pokemoni... Pokemon Colosseum byla vlastne co se tak pamatuju moje uplne prvni hra s Pokemonama, kdyz teda nepocitam Smash Bros. Melee :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    purifikace pridava +2 vsem statum, tj. 13/13/13 a lepsi shadow je garantovana stovka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Rakeťáci ve hře!

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mohli by to teda dat i do raidu, cokoliv je lepsi, nez zurive klikani na jedno misto :-)

    Excellent Swipes in PvP (All Typings) - Pokemon Go
    https://www.youtube.com/watch?v=XlR8QUG3Vlk
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nová verze appky obsahuje úplně nový systém oceňování pokemonů a předělanou PvP obrazovku. Po takové době konečně super vylepšení
    New Pokemon GO Appraisal System Guide | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/guide/new-pokemon-go-appraisal-system-guide/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Není tady někdo z Jindřichova Hradce, kdo se chystá v neděli na Enteie?
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    SARGO: Pozvánky expirovaly a v žádné skupině nejsem. Je možné, že jsem se odstranil když jsem si čistil Discord. Snad mne nikdo nekicknul...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COUDAK: zapomnel jsme zminit, zeten kolega uz nehraje. Nicmene jsem vysnajpil nekoho z 3 online a splneno.

    COUDAK:
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    PLAGUEDIL: tak sednout v hospodě můžeš i tak a bez srdíček. Stačí načíst ten qr kód nebo co to tam je.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Jestli s nikým nejsi ve spojení, tak holt budeš muset :-/ Nedokončený quest je příliš otravná věc, jak tam pořád vyskakuje... tak holt držím palce ;-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: myslel tak, ze sedeli v hospode a klikali. Jako mohl bych ted projet seznam s tema kde mam 3+a posilat nahodne requesty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam