• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    CODE
    CODE --- ---
    TAHRQA: Myslim ze bude Wishmur ;) je vzacny .. s kytickou
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MAUGLI: Pak bude urcite pika s kytickou, tak se psychicky radeji priprav ;-)
    CODE
    CODE --- ---
    .. jo a bitvy nefunguji jinak pres QR .. jim to blbne po te aktualizaci
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja uz ten vyzkum ani nejak nedelam..
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    JENNES: Tak to je super :-( já su fakt už nepamatuji, kdy jsem měl cokoliv jineho než Evee. Stejně tak manželka.
    JENNES
    JENNES --- ---
    MAUGLI: jeste do konce rijna si jich par uzijes
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    Tak šest týdenních researchu zakončených Evee s veneckem. Myslel jsem, ze to mělo fungovat jen jeden měsíc
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    PLAGUEDIL: Od nové verze PoGO se mi Plusko nepřihlásí ani po resetu pluska, telefonu, odpárování, nic.
    Nasrat tyhlety updaty, není to poprvé. Hodí update, něco se rozesere, udělají další, opraví to, v dalším updatu je opět rozesrané totéž.
    Downgrade zvažuju, ale tak to snad kruci opraví :/
    SARGO
    SARGO --- ---
    CODE: Jéj! To kdyby tak zůstalo! :-D (Ale ještě lepší bylo "poslední použitý", to by měli vrátit :-))
    CODE
    CODE --- ---
    COUDAK: ano, ovsem pokud pouzivas "rychlo chytani" docela ti to prekazi
    prislo to s tou novou aktualizaci , stejne jako ten povedeny a krasny loading screen
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    CODE: barvy jsou normální, jen je promícháme pořadí.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CODE: Ne, můžeš to rozvést?
    CODE
    CODE --- ---
    ty pomichane barvy micku uz jste take zaznamenali ?
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Jestli navíc nové, tak chápu, že tě to rozladilo :-) Podobné chybičky se naštěstí většinou dočkají oprav velmi rychle :-))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: jo ja jsem spis netusil co je spatne, dostanes plusko a nic nefunguje. Ponizeni verze stacilo a uz to beha.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Kvíká kdekdo, prostě vydrž na opravu :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plusko i pokeball mi fungujou v pohode, akorat plusko s novou verzi ma problem, ze se po te hodine neodpoji, jen proste prestane fungovat, a musim uplne restartnout hru
    ono ale jako i driv se obcas dostalo do stavu, kdy neslo znovu priparovat v ramci bezici hry (po stisku tlacitka hned zabzucelo bez snahy se parovat), jen ted se to stane vzdycky
    HANZO
    HANZO --- ---
    Gotcha mi funguje v pohodě
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    PLAGUEDIL: Já se o zprovoznění pluska s aktuální verzí PoGO pokoušel marně a vyzkoušel jsem vše možné i nemožné. Pomohl až downgrade na verzi 0.153.2. A stejně tak u několika dalších lidí, co vím. Každopádně toto řešení bude fungovat jen dokud novou verzi neforcenou. Snad do té doby vyjde nová verze, kde to opraví...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam