• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    PLAGUEDIL: zvláštní, s buddym to funguje bez problémů. Navíc v minulosti mi to na tomhle stejném přístroji fungovalo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MIHAI: gyro tvojeho telefonu se nebavi s pogo a ono to pak nevi jak mas telefon natoceny.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Funguje vám AR+? Dlouho jsem to nezkoušel, teď s buddym to funguje dobře, ale při lovu nebo když chci udělat snapshot již chyceného, mám černou obrazovku, respektive vidím název chytaného, vidím výběr pokebalů a berries, ale ne pokémona ani pokebalů, který mám házet. A už vůbec ne pozadí. Jak vypnu AR, vše vidím v pohodě. Je to Bug, nebo mám něco blbě nastavené?
    CODE
    CODE --- ---
    FRAKIRA: ... true :D
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    UBU: co by to bylo za update, kdyby nic nerozbili.. ;-(
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nefunguje vubec
    CODE
    CODE --- ---
    UBU: ted to zlobi .. venusaur a charmander nebo tak nejak ;)
    UBU
    UBU --- ---
    funguje vám takové tovyhledávání 4* nebo 3*?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    KAPITAN_JACK: Pche, nenažranci.... Díky moc, toho jsem si nevšimla ačkoliv jsem do obchodu lezla
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    CIVETTA: Je za 100 pikaček v obchodě a je to jen účinnější krmení.

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Šušu ,D

    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    Bude víc vajec...

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: interakce se blizi klasickym pokemonum... jsou veci po tech mnoha letech.
    A co nove "ovoce", co tam je pri krmeni, koukal nekdo jak ho ziskat? a dela neco noveho?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nové Buddy adventure je venku a je to docela sranda, hotové Tamagochi :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pomerne masivni zmeny

    December 2019 Raid and Gym Battle Update | Pokemon GO Wiki - GamePress
    https://gamepress.gg/pokemongo/december-2019-raid-and-gym-battle-update
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    FRAKIRA: hmm, minus mam presne za co? Mi ten postup pripada zcela logicky (a prakticky jediny pro me funkcni)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    s nekterejma z vasjsem odklikl včera predposlední dárek přátelství, tak pokud byste byli tak hodní a otevřeli dárek na začátku raid hour, tak by to bylo fakt super. Dík Vykook
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: ja darky otviram, ale otevrit muzes jen 20 darku denne (limit pro poslani je az 100). Otviram tedy 20 darku od lidi, od kterych neco chci (a samozrejme taky maji problem s otviranim).
    Pro interakci staci kdyz otevre jeden.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: just asking, v cem je dobre ty darky neotvirat?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    GENEVIEVE: pokud budes 3x denne s nekym bojovat, tak budes mit shinohu dost.. nepadaji porad, ale padaji..

    jinak PrettyYenn (ale pokud ti vadi, ze nebudu otvirat darky, tak to neakceptuj.. darky jen posilam)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam