• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    konkrétně 0.163.3 vs 0.163.4
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    to dělá ta předposlední verze. nejnovější verze to opravuje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    TRAMEK: Jestli nepomůže reinstalace aplikace, počkej si na další aktualizaci... zase to nějak rozvrtali. Hlásí to víc lidí. Nevím jestli výlučně, ale určitě u lidí s mobilem bez ar.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAMEK: Taky mě to sere :-( Navíc AR je mi na nic, páč nemám gyro (nebo kompas, prostě mi AR nereaguje na pohyb).
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Po nove aktualizaci se mi pri kazdem kliknuti na pokemona objevuje hlaska s vyzvou na zapnuti AR. Nevite, jestli to jde nejak vypnout, resp. jak se toho zbavit? Takhle me to absolutne odrazuje od hrani.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MIHAI: buddyho ti to ukazuje nezavisle na poloze telefonu a na pozadi to pousti obraz z fotaku.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    PLAGUEDIL: zvláštní, s buddym to funguje bez problémů. Navíc v minulosti mi to na tomhle stejném přístroji fungovalo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MIHAI: gyro tvojeho telefonu se nebavi s pogo a ono to pak nevi jak mas telefon natoceny.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Funguje vám AR+? Dlouho jsem to nezkoušel, teď s buddym to funguje dobře, ale při lovu nebo když chci udělat snapshot již chyceného, mám černou obrazovku, respektive vidím název chytaného, vidím výběr pokebalů a berries, ale ne pokémona ani pokebalů, který mám házet. A už vůbec ne pozadí. Jak vypnu AR, vše vidím v pohodě. Je to Bug, nebo mám něco blbě nastavené?
    CODE
    CODE --- ---
    FRAKIRA: ... true :D
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    UBU: co by to bylo za update, kdyby nic nerozbili.. ;-(
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nefunguje vubec
    CODE
    CODE --- ---
    UBU: ted to zlobi .. venusaur a charmander nebo tak nejak ;)
    UBU
    UBU --- ---
    funguje vám takové tovyhledávání 4* nebo 3*?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    KAPITAN_JACK: Pche, nenažranci.... Díky moc, toho jsem si nevšimla ačkoliv jsem do obchodu lezla
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    CIVETTA: Je za 100 pikaček v obchodě a je to jen účinnější krmení.

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Šušu ,D

    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    Bude víc vajec...

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: interakce se blizi klasickym pokemonum... jsou veci po tech mnoha letech.
    A co nove "ovoce", co tam je pri krmeni, koukal nekdo jak ho ziskat? a dela neco noveho?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nové Buddy adventure je venku a je to docela sranda, hotové Tamagochi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam