• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: aha, tak se ukazalo, ze lehci souperi se nenahrnou, i se vysvetlilo, proc mam od sameho zacatku jen same meta party proti sobe - Niantic do toho neviditelneho rankingu (ktery se ukaze od ranku 7) zapocitava i medaile Ace Trainer a Master League Veteran, takze kdyz hrajete dlouho a mate je davno gold, tak automaticky mate obri rank hned do zacatku... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nejlepsi web pro planovani PvP
    zatim jsem jako fakt spatnej, meli by to otevrit pro vsechny levely, aby se mi nahrnuli nejaky snazsi souperi... :-)

    PvPoke | Open-Source Battle Simulator, Rankings & Team Building for Pokemon GO PvP
    https://pvpoke.com/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NACITALKA: ne, 5x a pak musis ujit 5km - pricemz mam pocit, ze se kilometry pocitaji uz kdyz das prvni boj, protoze vetsinou skoncim a mam treba 3km uz...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Ach ne, to se muze fakt jen 5krat za 30 dni? Konecne me to pvp bavilo, tesila jsem se, ze se to dnes znovu odemkne, aspon na tech pet... ••
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kurna jsem myslel, ze na zacatku muzes dat 10 pvp, nez musis zacit chodit (co jsem videl screeny), a me to vyfuckovalo uz po peti

    navic jsem dvakrat ostudne prohral s nejakou mirror grupou :-)
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    RICARDERON: jsem :)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    HANZO: nevim, proc to ma takovy popis. Na obrazku je "adjustable switches - manual and automatic"
    Pri pozici manual ctverecek vrni, kdyz je u pokemona/stopu, v pozici auto proste chyta a toci sam.
    Jestli funguje manual rezim netusim, nikdy jsem tlacitkem chytat nezkousela.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Když jsme u těch lucky tradeů... Není tu někdo:
    Matous0607
    K4zuoK1r1yama
    ?:-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    PLAGUEDIL: ja mam taky nekoho asi odsud, uz nekolik mesicu...:-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    To je nekdo odsud, ze.

    HANZO
    HANZO --- ---
    FRAKIRA: není to automatický, podle popisu
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Jinak kdyby nekdo chtel nahradu pluska a nechtel gotchu, doporucuji: https://www.lazada.com.ph/...nd-for-pokemon-go-plus-balls-smart-wristband-i373912875-s847582723.html (tohle je nahodny web, co jsem vygooglila, nevim, odkud je ta moje)
    Novou gotchu jsem nefungovala, tohle mi vyhovuje vic, nez ta stara, jednak velikosti (ja hodinky nemusim a tohle je takova spravna velikost do kapsy), jednak tim, ze nema zadne nastavovani a zadny displej - ma to jen manualni prepinac s pozici "toc, chytej automaticky" nebo "upozorni na pokemona/stop, chytnu si ho tlacitkem". Nastaveni, jestli stopy, pokemony, nebo oboji, bere primo z pokego, nehrozi, ze si neco omylem prepnu tim, ze tuknu na displej, nestane se mi, ze displej zlobi a ja na nej klikam jak debil, at zjistim, co tam mam vubec nastavene. Predpokladam, ze nova gotcha je mnohem inteligentnejsi, nez ta stara, ale to zpracovani se mi nelibi - jak rikam, naramek mi nevyhovuje, o usb zasunovaci do naramku bych se bala.

    Baterky to nema, nabiji se to normalne kablikem.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Electroword tuším jsem je brala... Odtamud mi vydržely, odjinud ne, tak jsem usoudila, že se moc nepoužívají, takže dobré je brát někde, kde se to točí. :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: prave, ale vsude jsem videl zatim jen ty tenke.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Ty ikeácké jsou moc tenké, chce to ty tlustější. Použitelné jsou, cena dobrá... ale ty tlustější lepší :-D
    CODE
    CODE --- ---
    Taky vas tak desne potesilo, ze za ukol vychodit 5 vajec je ted ... pockejte si ... Vulpix? :D
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Do pluska davate ty ikeacke baterky? To vydrzi tak 4 5 dnu. Original jsem mel od zari do prosince, tak bych idealne nejakou co nebudu kuset vymenovat kazdy den, ale ten model s h nikde nevidim.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    SODOMITA: mne se tohle na uctu, ktery nema prihlasovani pres googlu, deje porad.. vetsinou restartuju telefon a funguje to ;-(
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    google: Unable to authenticate. pls try again
    fb: Unable to sigh in. pls check that this pkmn go account exists blablabla..

    přitom mi to dneskatak do 19h šlapalo. padly jim servry
    "Unable to authenticate" or "Failed to log in" error when logging in to Pokémon GO – Pokémon Support
    https://support.pokemon.com/...enticate-or-Failed-to-log-in-error-when-logging-in-to-Pok%C3%A9mon-GO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam