• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    google: Unable to authenticate. pls try again
    fb: Unable to sigh in. pls check that this pkmn go account exists blablabla..

    přitom mi to dneskatak do 19h šlapalo. padly jim servry
    "Unable to authenticate" or "Failed to log in" error when logging in to Pokémon GO – Pokémon Support
    https://support.pokemon.com/...enticate-or-Failed-to-log-in-error-when-logging-in-to-Pok%C3%A9mon-GO
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SODOMITA: pres gugl to jde ok.
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    taky vám failuje sign in?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TAURUS: asi to moc z te tecky a slovosledu neni poznat, ale byla to oznamovaci veta, ne otazka.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PLAGUEDIL: Ano a docela se to vyplatí :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Na weekly rewarda funguje star piece.
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    WABICEK: vyreseno, diky moc!
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    konkrétně 0.163.3 vs 0.163.4
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    to dělá ta předposlední verze. nejnovější verze to opravuje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    TRAMEK: Jestli nepomůže reinstalace aplikace, počkej si na další aktualizaci... zase to nějak rozvrtali. Hlásí to víc lidí. Nevím jestli výlučně, ale určitě u lidí s mobilem bez ar.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAMEK: Taky mě to sere :-( Navíc AR je mi na nic, páč nemám gyro (nebo kompas, prostě mi AR nereaguje na pohyb).
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Po nove aktualizaci se mi pri kazdem kliknuti na pokemona objevuje hlaska s vyzvou na zapnuti AR. Nevite, jestli to jde nejak vypnout, resp. jak se toho zbavit? Takhle me to absolutne odrazuje od hrani.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MIHAI: buddyho ti to ukazuje nezavisle na poloze telefonu a na pozadi to pousti obraz z fotaku.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    PLAGUEDIL: zvláštní, s buddym to funguje bez problémů. Navíc v minulosti mi to na tomhle stejném přístroji fungovalo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MIHAI: gyro tvojeho telefonu se nebavi s pogo a ono to pak nevi jak mas telefon natoceny.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Funguje vám AR+? Dlouho jsem to nezkoušel, teď s buddym to funguje dobře, ale při lovu nebo když chci udělat snapshot již chyceného, mám černou obrazovku, respektive vidím název chytaného, vidím výběr pokebalů a berries, ale ne pokémona ani pokebalů, který mám házet. A už vůbec ne pozadí. Jak vypnu AR, vše vidím v pohodě. Je to Bug, nebo mám něco blbě nastavené?
    CODE
    CODE --- ---
    FRAKIRA: ... true :D
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    UBU: co by to bylo za update, kdyby nic nerozbili.. ;-(
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nefunguje vubec
    CODE
    CODE --- ---
    UBU: ted to zlobi .. venusaur a charmander nebo tak nejak ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam