• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Elite Charged TMs and Elite Fast TMs will also allow Pokémon to learn attacks previously available only during events such as Raid Days or Community Days.

    a já se tak stresoval abcyh toho Venusaura získal :D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak teď bych ten kalendář chtěl vidět i se všema novinkama z dneška ohledně PVP ligy :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    PLAGUEDIL: Pokémon storage 300 IMHO to nemá.cenu ani dvou piv
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CONSTANTINE: zadna shiny, zadna legenda, co tam je zajimaveho?
    JENNES
    JENNES --- ---
    CONSTANTINE: to by mě zajímalo zakolik takovej low acc prodas;)
    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Prodám svůj profil. Level 35. Jsou tam i celkem dobrý pokémámy. Info do zpráv. (Sorry za ty přezdívky, trochu si z toho dělam srandu)

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Sice jsem nevyhrála, ale boj s Mewtwo - po včerejšim Netflixovym Mewtwo strikes back - mi udělal radost :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kalendar eventu zacina bejt docela jako nabitej... :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ne, protoze maji i dalsi vyhody, napriklad zadarmo full set PvP bez chozeni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: je to proste v poolu potvor, co dostanes za ten bonus. Neni tam nic garantovane, jen ted udajne zvedli sanci tem zajimavejsim pokemonum, protoze jako dostavat za 4:1, ktery se nerodi lehce, trikrat za sebou debilniho Snorlaxe, to jako fakt neni moc motivujici. Ted by prednost meli mit uzitecny, pak starteri, pak shit. Ono je to i tak relativni, jsem dostal larvitara dneska, kterej se treba nekomu hodi a je v te top mnozine, ale ja mam candy dost tak jak to neni stovka, je to fail. Bohužel Scraggyho, kteryho logicky chci nejvic, jsem mel zatim jen trikrat... :-(
    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU: bez passu za 4vitezstvi, s passem za dve vitezstvi
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    officiálně maj napsaný že je možnost ho získat za ligu ale nikde není popsaný za kolik vítězství, otázka zda třeba není jen náhodná odměna
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    no já za 0 výher nic :)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: za dve vyhry se zelenym passem..
    No uvidime - ale myslim, ze by to bylo zbytecne, nebudou prece porad pridavat nove a nove oblasti podle toho, kde se to rozsiri nejvic :-O
    (kazdopadne ja jsem rada, ze ho mam, protoze to je teprve rank5 ucet, takze tam nic uzitecnejsiho nebylo)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    FRAKIRA: četl jsem že to hodilo i mimo a jen za dvě výhry, ale očekával jsem bug kterej opravej
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    koronaviru neni potreba...

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: a nechceš si radši pořídit vozejk pro invalidy a vyrazit na raid než tohle? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v pvp odmenach je ted i Thunderus

    pokud zijete v zemi, kde je vic rozsirenej koronavirus, jako Italie nebo Korea

    budu nam drzet pesti, at se taky dostaneme do elitni spolecnosti :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: po tom boostu ted jsou konkretni shadow pokemoni na raidy nejlepsi skoro ve vsech elementech - a nejsou ted zase o tolik drazsi na dust/candy. Celkem jako dick move od Nianticu, vydojit opakovane prachy z lidi za raidy na ruzny raidy a eventy na Rayquazu treba, co mela teoreticky zustat dragon typem s nejvic DPS az do buhvikolikaty generace, a pak rict, a vite co, surprise bitches, vod ted je nejsilnejsi shadow Dragonite, in your face! :-)

    Osobne to asi nebudu resit, tusim nemam skoro zadny dobry IV na shadow pokemonech, navic ciste pro raidy pro to neni duvod pokud se nesnazis nekde neco dat v co nejmin hracich apod. Navic jsem spoustu shadow se spatnym IV smazal uz, coz se ted ukazuje jako fail, protoze 20% je proste tak moc, ze i 0 attack shadow bude skoro vzdycky lepsi, nez 15 att obycejnej. Prijde mi to tak moc broken mechanika, ze nebudu investovat do niceho, a pockam si na budouci zmeny. Osobne bych v tehle chvili maxoval jen shadow s nejakym fakt dobry IV kde mam dost candy apod.

    PvP mi prijde to zatim neovlivni, protoze tam stejne nepouzivas glass kanony jako v raidech.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jinak by mě zajímalo jestli se teď nějak po boostnutí vyplatí levelovat shadow pokemony, a zda na pvp či raidy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam