• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: mozny ze je to dik pouziti premium passu, zajimala by me na tohle nejaka statistika. Dneska jsem ze dvou pvp mel Giratinu jednou, predtim z 6 Darkaie 3x (nejak sem nemel cas to hrat tak jsem spoustu her jen dal rychle na prohru). Jinak co jsem videl tak dneska z poolu vypadne Snorlax, Machop a Meditite. Scraggy by mel mit vetsi sanci. Nevim jak je to s tim Metagrossem a Ruffletem, jestli budou pridany do poolu a nebo to bude odmena za splneni ranku.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ty jsi lucker teda, me se ted v master lize docela dari davat 4/1, tak mam odmenu pravidelne, ale z poslednich asi 15 jsem mel jednou darkrai, a dvakrat scraggyho, jinak samej shit. Fakt si myslim, ze by tohle meli poladit, protoze kdyz pres ten blbej rank system a technicky problemy to konecne das, a pak dostanes ctyrikrat za sebou Meditite, kteryho jednak nechci a druhak mam 3000 candy protoze je vsude kazdou chvili, tak to fakt je jako maximalne demotivujici. Ten pool by mel mit jen veci, co jsou aspon v naznaku uzitecne... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ale Raidy nijak neřešej... jako Giratina mi ted z pvp padla tak ja uz to neresim, otazka co ty dalsi raid akce v pristich tydnech
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    korona nam zabila CD!

    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU:
    JENNES: todle by snad melo bejt jeste aktualni list 7km (akorat v mezicase dotoho vlezli cepickari)


    Omanyte
    Kabuto
    Aerodactyl
    Lileep
    Anorith
    Cranidos
    Shieldon
    Tirtouga
    Archen
    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU: moc to ted nesleduji ale ted se mi lihnou same fosilie a mezi nima jeden cranidos jsou to vajicka za vcera
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    podle https://gamepress.gg/pokemongo/ jsou v 7km baby pokemoni (vcera ten slanek nahodili) ale jinde jsem nasel (treba https://thesilphroad.com/) ze jsou tam Fossils pokemoni. Nevi tu nekdo s jistotou co tam je? Případně kterejm stránkám důvěřujete víc
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    TAURUS: hele nevim proč ale kolikrat už jsem něco hledal co jsem chytil treba pred mesicem (neprepisuju si treba jmena)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MISOHU: Co ti na tom přijde zajímavého?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: sem se právě díval rychle na net o zmíňce nové verze ale v tý rychlosti jsem nic nezahlédl, takže díky za vysvětlení, ta věc s tříděním podle stáří mě totiž dost zajímá :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MISOHU: Funguje po update dnes ráno
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: nezkousim, protoze jeste nemam tu novou verzi, a ty asi taky ne :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: zkoušls to? mě to nefachá
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ty máš aspon výhodu že v Praze nekoho sezenes, tady vetsina lidi ma zajem jen o legendarky a hlavne shiny veci, jakmile jim reknes ze je to dobry na pvp ligu , tak odpovedi ze pvp nehrajou protoze jim nejde a tak je to nezajima
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: plus tohle, se hodi pro vetsi sanci na lucky, doted jsem to delal rucne ze jsem dal proste reverzni recent a odhadoval

    The new age filter can be used in multiple ways.
    age# shows you Pokémon from # days ago
    age-# shows you Pokémon you've caught the last # days
    age#-# shows you Pokémon you caught between # and # days ago
    age#- shows you Pokémon that are over # days old
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to bude jako narocny, Togeticu bych chtel co nejvic - mam dostatek dobrejch z vajec, ale nemam candy zadny, a prici se mi davat rare do nonlegendary veci. A ten je v PvP zrovna dobrej ve vsech trech ligach - jsem ted dokonce musel zmenit jeste na tech par dni svuj Master setup, protoze lidi je maji hrozne moc, takze proste nemuzu mit Dragonita...

    Trochu mam obavu z toho, aby to nebylo jako ted, ze 80 procent vsech raidu je Darkrai, sice Registeel candy dobry, ale priorita je pro me Togetic, tak doufam nejaky potkam (zrovna je to super easy duo).

    T1: Shieldon, Klink, Timburr, Alolan Grimer, Shinx, Makuhita
    T2: Haunter, Cloyster, Kirlia, Whiscash
    T3: Skarmory, Machamp, Onix, Piloswine, Clefable
    T4: Snorlax, Swampert, Umbreon, Charizard, Togetic
    T5: Thundurus, Registeel, Cresselia
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    “evolvenew” to find all Pokémon that can be evolved into Pokémon currently unregistered in the trainer’s Pokédex
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Hmm togetic ve 4kovejch raidech
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: jenze ted kdyz nabalancovali i pvp na stavajici stav, je dost nepravdepodobny, ze by to cele rozjebali, osobne uz v dalsi levely neverim - ani to asi nema uz ucel v soucasnem stavu hry. V Ingressu melo, protoze tam chybi endgame (krome toho co si hraci organizujou sami).
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: o to lip by ted mohli vybalancovat dlsi urovne tech medaili
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam