• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    FRAKIRA EVILMIND: tak jsem se tě am přesně dostal, 0 ballu a legenda Cobalion konec pvp...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LE_DECHU: jo, obcas se mi stane, ze misto rotace to odleti smerem doprava mimo, to se mi v zivote nedelo nikdy. Kazdopadne ultraballu mam jeste dost, nemam obycejny bally, co plusko uz vyhazelo. Jinak z darku neco malo naberu, urcite vic, nez co vypotrebuju na odmenach.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: friend codes worldwide na fb.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: no to hlavne vyzaduje mit dostatek zahranicnich :-D
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    LE_DECHU: prejmenuj si buddyho na nejake karantena, corona a zahranicni ti naposilaji gifty.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    LE_DECHU, EVILMIND: taky nehraju (resp. pokud jdu ven, tak si protocim, ale to je tak 1 stop a 1 gym, to houby pomuze), jen pvp, a prave kvuli odmenam z pvp uz jinak nic nechytam - mam pocit, ze ta odmena se neda nechat jit, ne? Dokud ji nevyberes, nemuzes vybrat hlavni odmenu a dokud nevyberes hlavni, nemuzes dal. Nejake micky mam z darku, ale myslim, ze za par dnu se dostanu k tomu, ze dojdou vsechny - a to holt prestanu hrat i pvp :-/ Ja teda nechavam desitky micu nejen na cobalionovi, ale na kazde legende, dost me to stve. Ten incense prakticky zdarma jsem nepochopila vubec - to jako cekaji, ze si nakoupime mice, abychom mohli pouzit incense? Dokud nedaji do shopu balik zdarma s mici, tak nikoho nepresvedci, ze nam chteji usnadnit situaci.

    Jinak nekteri kamaradi si ted koupili ten ticket na aktualni event.. kdyz zacal, googlila jsem ukoly, a pry to obsahuje ukol hatch eggs - to mi prijde uz jako uplna drzost (ja bych ho nekoupila ani pokud by se dal plnit doma na zadku, protoze v teto chvili fakt nemam nejmensi chut niantic podporovat vic nez hranim zdarma.. a az tohle vsechno skonci, tak utraceni v pokego asi prehodnotim)
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    EVILMIND: point, a když tam vyhrajes toho moba tak ho nechávás jít? Ptz mi přijde že Cobalion má bug lehce ptz mi litaj bally skrz na tom prvním jsem jich nechal asi 20
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LE_DECHU: jednoduse, nehraju :) resp. hraju jen PvP, to zabere dost casu za den
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    Jak řešite nedostatek munice? Nechce se mi kupovat pokebally jak na běžícím pasu a na nejbližší pokestop nedosáhnou o pár metrů
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ted hraju anti-meta Kyogre-Snorlax-Melmetal, a jako vyslovene si uzivam, kdyz se mi podari trapnout neci Giratinu svym Snorlaxem, je to hrozne uspokojivej pocit sledovat je jak se svym super drahym pokemonem marne snazi... :-) (nesmi mit Dragon Pulse ale takovou jsem potkal jen jednu zatim). Predtim jsem hral misto Snorlaxe s Dragonitem, ale bohuzel tam kdyz te trapne Togekiss tak koncis, a to me fakt nebavilo, lidi je hrajou hodne. Skoro nic jsem do toho tymu neinvestoval, a co to hraju tak uz jsem vylezl o vic jak 200 bodu nahoru.

    Dneska ale radost konci, greater liga je nejtezsi bo lidi maji hrozne, to zase bude vecer pohroma, jeste vubec nevim co budu hrat... Navic zjevne na prvnich zapasech zalezi naprosto nejvic, na jakym ranku pak zacnes.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jakoze ty je pouzivas? Podle vseho by pouziti premium passu nemelo ovlivnovat pool souperu ani odmen, resp. zatim nikdo neprokazal opak. Sice mam passu jako hafo, protoze na raidy moc nechodim, a navic jsem si jednu dobu rikal, ze vlastne kdyz das s passem 5:0 a jeste mas legendary encoutery, je to v podstate lepsi nez raid. Akorat jsem to pak zkusil, a zrovna 1/4 (je to vubec muj jedinej 1/4 v cely master lize), coz ma nasralo a uz tam pasy nedavam... :-)

    Jinak Metagross je garantovanej prvni encouter, Rufflet bude jen v poolu od ranku 7.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Jinak ja master ligu nezvladam vubec a hraju ultra ligu na 7 ranku takze bych ty passy asi nepotreboval davat ale pri tom jak spoustu lidi nechce riskovat a uz nechodi ani raidy si to takhle vzdy radsi zaplatim at mam nejak vetsi sanci ziskat nahradou za raid. Dost me znepokojuje ze pro ty nasledujici zatim neplanujou pridat moznost ziskani Lugii a Cobaliona do pvp.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: mozny ze je to dik pouziti premium passu, zajimala by me na tohle nejaka statistika. Dneska jsem ze dvou pvp mel Giratinu jednou, predtim z 6 Darkaie 3x (nejak sem nemel cas to hrat tak jsem spoustu her jen dal rychle na prohru). Jinak co jsem videl tak dneska z poolu vypadne Snorlax, Machop a Meditite. Scraggy by mel mit vetsi sanci. Nevim jak je to s tim Metagrossem a Ruffletem, jestli budou pridany do poolu a nebo to bude odmena za splneni ranku.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ty jsi lucker teda, me se ted v master lize docela dari davat 4/1, tak mam odmenu pravidelne, ale z poslednich asi 15 jsem mel jednou darkrai, a dvakrat scraggyho, jinak samej shit. Fakt si myslim, ze by tohle meli poladit, protoze kdyz pres ten blbej rank system a technicky problemy to konecne das, a pak dostanes ctyrikrat za sebou Meditite, kteryho jednak nechci a druhak mam 3000 candy protoze je vsude kazdou chvili, tak to fakt je jako maximalne demotivujici. Ten pool by mel mit jen veci, co jsou aspon v naznaku uzitecne... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ale Raidy nijak neřešej... jako Giratina mi ted z pvp padla tak ja uz to neresim, otazka co ty dalsi raid akce v pristich tydnech
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    korona nam zabila CD!

    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU:
    JENNES: todle by snad melo bejt jeste aktualni list 7km (akorat v mezicase dotoho vlezli cepickari)


    Omanyte
    Kabuto
    Aerodactyl
    Lileep
    Anorith
    Cranidos
    Shieldon
    Tirtouga
    Archen
    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU: moc to ted nesleduji ale ted se mi lihnou same fosilie a mezi nima jeden cranidos jsou to vajicka za vcera
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    podle https://gamepress.gg/pokemongo/ jsou v 7km baby pokemoni (vcera ten slanek nahodili) ale jinde jsem nasel (treba https://thesilphroad.com/) ze jsou tam Fossils pokemoni. Nevi tu nekdo s jistotou co tam je? Případně kterejm stránkám důvěřujete víc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam