• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: Imho to pise try again later kdyz nedosahnes (mam podezreni, ze zdvojnasobili i vzdalenost, od ktere jakoze muzes zatocit stopem, jen proste nemuzes.. takze pulka te nove vzdalenosti pise misto "musis prijit bliz" proste "zkus to pozdeji"... stve me to slusne)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Dela to jeste nekomu? Mi to pise jenom try again later.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: voni uz pred casem necim castecne prekryli ikonu pro editaci jmena, asi kusem modelu pokemona nebo cim, takze kdyz jsi chtel editovat tak ses nekdy moh uklikat nez ses trefil, nevim jestli to je furt neopraveny ale taky slusna bota
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: driv jsi kliknul na pole, kde byl editovatelny text, ten text se oznacil - tj. kdyz jsi hned zacal psat, co tam bylo predtim zmizelo. Ted se neoznaci, takze nejdriv musis smazat vsechno, a pak zacit psat.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: co se zmenilo?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na tom update me uplne maximalne vytaci, jak zmenili editaci poli, pro filtr a hlavne pri prejmenovani pokemonu
    ted to zabere xkrat vic casu :-(
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Dneska jsem vybijela jeden gym a asi 5x mi to spadlo (takove to co tam zustane viset GO... a nic.
    Souvisi to s tim uzasnym updatem, nebo jsem mela proste jen smulu?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: to snad ne - ja myslela, ze to delaji pro to, ze lidi nemaji vychazet, ne aby se neshlukovali :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: kdyby dalkovej byl jako to, co chceme, tak by ho dali rovnou. Tj. bude to neco uplne jineho. Tipnul bych si, ze jeden tam bude muset dojit, resp. byt v tom prodlouzenem range, a muze pozvat lidi ze svyho friendlistu, nebo nejakou jinou podobnou "socialni" blbost.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: Tak ale male provizorni reseni mohlo byt i 20x, to uz by asi i nekomu pomohlo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    A umi to i neco jineho nez "try again later"??
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Pokémon GO Hub
    Attention! Gym and Raid Interaction Radius is temporarily doubled while Niantic is working on the upcoming "raiding from home" feature!
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    to je jen male provizorni reseni nez doresej ten dalkovej
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: tak to je jeden z nejvetsich Niantic failu, a ze jako latka uz byla vysoko. Kdyby to aspon nehypovali predem... Jako myslim, ze komu tohle pomuze, tak prevdepodobne uz predtim dokazal na ten gym obcas nahodne driftnout.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: jo, jako když jdeš na rande a v kině zjistíš, že ona je chlap.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Gym interaction distance has been DOUBLED??!
    Tak to nedik.. a ja se rano tak tesila :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem fakt zvedavej na implementaci
    jako zjevne reseni by se mi libilo, kdybych proste mohl nakliknout cokoliv co vidim na obrazovce, a nemusel jit k tomu, navic je to i programatorsky trivialni zmena... tj. realne to asi bude jinak :-)

    https://nianticlabs.com/blog/stay-safe/
    YNOR
    YNOR --- ---
    EVILMIND: LTE mám no, ale nakonec opravdu stačilo....
    PLAGUEDIL: .....povolit mobilní data :) díky !
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    YNOR: nezakazal jsitomu mobilni data?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    YNOR: predpokladam mas LTE? protoze na nizsich zpusobech pripojeni se hra vubec nespusti, uz dlouho docela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam