• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    JENNES
    JENNES --- ---
    EVILMIND: já bych potradoval rad neb jedu cp trojky ale když nad tím strávis tři hodiny který sotva vyhrabes v sobotním dopoledni odneses si dva bidaky cp23 tak to dvakrat nepotesi v kontrastu low lvl
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak ty shiny z CD vesmes nemaji hodnotu, nikdy to s nikym nevymenis poradne, bo vsichni maji, takze je akorat tak muzes smazat
    zvlaste kdyz jich mas 30 :-)
    JENNES
    JENNES --- ---
    JENNES: a trochu mě irituje když lvl 22 hlásí 32 shiny:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    MOIRAIN: mít 100% a říct bída je docela odvážný :) já hlásím 2shiny ale 300k sturdustu se hodilo xD
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    být CD jen tři hodiny, tak jsem nasraná, sice hned 2. byla shiny, ale pak dlouuuuho nic a pak někdy mezi půl čtvrtou a půl pátou jsem nachytala těch shiny asi 5, jedna obyčejná 100%, jinak asi dost bída až nic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: jo, proste v 11 se zapnul ten research sam, bylo to na 20 minut asi
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Kupoval nekdo ten ticket? Pry se aktivuje automaticky, ale to zas asi bude nejaka jiantic automatika asi co.
    JENNES
    JENNES --- ---
    EVILMIND: to já dostávám furt po drobnejch. Stejně tak se mi ještě ani jednou za 800her nestalo že bych potkal soupeře s cp10mony
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavej bug se mi povedel, predevcirem jsem zniceho nic zacal dostavat masivne vic (cca ctyrikrat) ranking bodu v PvP, jak za prohry tak za vyhry, jsem tankoval 0/15 set, a sel jsem z 2000 na 1500, coz fakt jako neni normalni, bezne to je tak 120 bodu podle toho jakej rozdil ranku je u souperu
    toz byl jsem rad, ze budu dyl dole, ale ukazalo se, ze to funguje i opacnym smerem, tak jsem prestal schvalne prohravat, a za dva dny vylezl z tech 1500 na rank 9 (o coz jsem se predtim tydny marne snazil, protoze proste body naskakovaly moc pomalu)

    stalo se to nekomu taky? tady je 233 bodu za posledni dnesni sadu treba...

    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jo, plusko jede :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak prej fixed v 0.173.2
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: *pripojit == pripsat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: kody lidi odsud jsou na nastence, kam se kazdej muze pripojit sam... ;-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: ja tu brecela, ze nemam bally, pak upravili ten pocet ballu v darcich a uz je zase vyhazuju po stovkach, ani ty baliky za jeden coin jsem nekupovala (moc nechytam a ted, kdyz nefunguje gotcha, vubec - ale mivam tolik ballu, ze by mi to bohate stacilo i kdybych chytala). Jinak chodim kazdy den aspon si protocit, pokud ne na raid, takze klidne posli friend code.. taky muzu posilat.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: budu na tebe myslet pri posilani darku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: zatim se nezda, ze by nekomu rollovalo neco jinyho, nez 0.173.0, ale dokud to neni forcet, nebudu panikart

    resp. nebudu panikarit ani potom, protoze jak jsem uz mesic doma a nikam nechodim, tak jelikoz nevidim na zadnej stop, stejne nemam pokebally :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: uplynulo par dni a furt nic, jsou to lemplove
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: oh tak nic, koukam uz to prej rolluje, ale pockam s updatem az to nekdo potvrdi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vypada celkem cool, uz na redditu nekdo hazel odpoved supportu, ze vedi o chybe s pluskem, tak fakt doufam, ze to opravi driv, nez tuhle verzi forcnou (coz musi udelat do pristiho vikendu)

    Battle in Raids at Home, Gain Bonus Research Tasks, and Power Up Your Pokémon Faster in Pokémon GO | Pokemon.com
    https://www.pokemon.com/...rce=ptcnewsletter&utm_medium=email&utm_campaign=AprBig&utm_term=learnmore
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nejvic me teda stve, ze tam zrovna jsou featury co potrebuju - mass transfer event pokemonu, udajne opravenej edit, a hlavne upravenej rozptyl pro fighting attack, kde mam fakt problem dat excellent, a urcite me to par pvp boju stalo... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: spis jde o tu pouzitelnost, na redditu treba zuri debata, jestli to vubec pujde na moves, ktere jsou legacy (a ne jen na moves, ktere jsou docasne nedostupne z eventu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam